Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még normális srác, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még normális srác, vagy mind bunkónak született?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért nem találrám egy normális srác? Olyan angy elvárásaim vannak, mert nem akarok bunkókat??? hanem romantikus fiukat??????
2010. nov. 24. 19:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

azért még akad


egy fiúnak nehéz romantikusnak lenni, mikor fiúk társaságában menővé kell válni

de nem lehetetlen!!

2010. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

itt vagyok.. egész életembe normális voltamm ..

mit kaptam cserébe ???? fájdalmat..

17/f

2010. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
31%
Én pl. nem születtem bunkónak, csak most vagyok az. :D
2010. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
2010. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Van még, csak általában már mind sérültek, mert a lányok összetörték a pici szivüket. Vagy az is lehet, hogy csúnyák és nem is mernek kezdeményezni. Én mind2 vok. A romantikus fiúk meg valszeg télleg azért nincsenek, amiért az előttem szóló is mondta. Fiúk között ez gáz. Bár én egy ideje, már szinte alig beszélek fiúkkal így a lelki dolgaimról. Inkább lányokkal szoktam megbeszélni, még azt is, ha egy másik lány tetszik. Félek már, hogy más fiúk kiröhögnének vagy egyszerűen meg sem értenék, hogy mit érzek.


Ne is akarj bunkókat és javaslom, hogy később se alkudj meg és ne add lejjebb a színvonalat. Majd csak akad egy olyan srác, aki nem bunkó és nem ronda meg romantikus. Kevés van, de van. Ha meg megelégszel egy bunkó pasival, akkor elkezdenél elqrvulni.

2010. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
második válaszoló: hidd el, én olyat keresek mint te..normálisat...de nem találok, és sok lány keres olyat sztem...
2010. nov. 24. 19:15
 7/30 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak...: sztem már nincs sok olyan..aki meg van az nem talál rám :S
2010. nov. 24. 19:18
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Itt kérem hatalmas tévedés van.A lányok többsége nem romantikus, kedves fiúkat keres, hanem olyan rosszfiút, aki folyton megalázza és ez benne az izgalmas.Próbáljon csak valaki megcáfolni már jön is a bizonyíték.

Én normális vagyok és elég sokan mondták már ezt.De mire megyek vele?Amúgy én romantikus típusnak mondanám magam, csak sajnos eddig én is szinte rossz dolgot kaptam a lányoktól.

2010. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy vagyunk még. Csak a lányok észre sem vesznek minket. Mert "nem olyan izmos", "nem olyan jóképű", "nem olyan gazdag".
2010. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
nos, ezeket egy olyan lánynak írjátok aki ilyet keres....szóóval...
2010. nov. 24. 19:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!