Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a legszebb szerelmi történe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legszebb szerelmi történeted?

Figyelt kérdés
Kérlek irjatok nemet és kort is.
2010. nov. 27. 19:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
32%
Hát összejöttem egy csütörtöki nap egy lánnyal leittuk magunkat és szexeltünk. Pénteken szakítottunk, elmentem diszkóba felszedtem egy másik csajt azt is megdugtam. Vasárnap visszajött az első hogy bocsánat meg minden elhamarkodta a dolgot utána még egy menetet toltunk, ez volt a legszebb szerelmi törétnetem!
2010. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
61%

Anyósommal voltam kénytelen együtt enni, akivel ki nem állhatjuk egymást! Egyszer csak szóltam neki:

-ide adnád már a sót?

jött a válasz:

-nesze! bas...

Nem fejezte meg, mert a kaja és a nyál közben fröcsögött ki a szájából, úgy vihogott!

háááááááá, csodálatos volt! Rögtön elélveztem!

Azóta már gyerekeink vannak, persze a nejem azt hiszi, hogy tőle vannak...pszzzt! Ez titok!


Bocsi:)

Csak szomorú vagyok, hogy teli van ilyen történetekkel a net...

2010. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:51


Ez tetszett:)

2010. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
50%
84% ne beszélgess magaddal :)
2010. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
50%
xD
2010. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 0688 ***** válasza:

megdugtam egy padon a barátnőmet... igazán szerelmi volt... majdszétfagytamm=/

125/F és 350/N

2010. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Aznap amikor összejöttem a volt párommal 2 horoszkop is megírta hogy menjek el valahova ,mert megtalál a szerelem.Így is lett.Megismerkedtünk én 18 voltam ő 29 ,együtt voltunk 3 hónapig . Majd felcsinált és ott hagyott.........
2010. nov. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
nekem nincs.
2010. nov. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ez egy szomorú történet. Van egy rokona ki folyamatosan ellenem hangolta őt.

Előtte.

-Jaj kedvesem én nem fogom kibírni nélküled, ameddig itt fog nyaralni nálunk és esküszöm megszököm hozzád.

Közben...Egy szórakozó helyen.

-Hééé mi a fenét csinálsz?-én(füvezett, egyáltalán nem vall rá, én pedig kikaptam a kezéből)

-Nem mindegy az neked?Menjünk... azt mondta ne hagyjam őt egyedül.

- miért teszed tönkre az életed?

-Nem mindegy az neked?

- Jó a saját életedet úgy teszed tönkre, ahogyan akarod, de nem gondolod, hogy ezzel másét is tönkreteszed?

- Miért? Kiét tenném ezzel tönkre?

- Az enyémet.

-Miért?

- Mert te vagy az életem- ekkor már nagyon kétségbe voltam esve, mire megcsókolt.

Az uncsija nyaralása után, miután elment..

-vége- mondta ő és mindent csak úgy eldobott...Ez kb. már 7 hónapja volt, de én még mindig nem hevertem ki és még mindig próbálom őt visszaszerezni. Lehet hülyeséget csinálok, de nem hiszem el, hogy az a gyönyörű szerelem, mely a miénk volt, csak így ilyen egyszerűen az egyik napról a másikra véget érhet ...Többnyire egy kis boszorkány miatt....

- Ne tedd tönkre az életedet.

2010. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
www
2011. jan. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!