Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kell tegyek ahhoz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tegyek ahhoz hogy bejöjjek egy olyan lánynak aki piszkosul szép és gazdag?

Figyelt kérdés
17,5f
2010. nov. 30. 17:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
sztem nem lényeg az h van e pénzed vagy nincs , sztem azért szeressen amilyen vagy :) próbálkozz be nála légy vele kedves, ne külömböztesd csak azért meg mert gazdad :) ha így is tetszel neki akkor nyerrrrt ügy ha meg nem akkor gazdagon se fogsz neki kelleni sztem :)
2010. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

utolsónál a pont


Amúgy előtte ismerd meg. Elmondom neked, hogy 15 perc teljes beszélgetési idő után kiderül, hogy érdemes-e vele foglalkoznod. Előfordulhat, hogy beképzelt, de az is, hogy nem. Sok olyan ismerősöm van, aki nagyon gazdag, de olyan is, aki a templom egeréhez konvergál. De az anyagi háttér nem mondja meg, hogy emberileg milyen vagy. Az, hogy mennyire vagy beképzelt, rajtad áll, nem a pénzeden.

2010. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

De ha a csaj gazdag! Akkor annak nem imponál egy gazdag pasi, vagyis lesz@rja van e pénzed vagy sincs. Max a szülei szemében lehetsz kicsike :D


Csak egy dolgot nem értek... öhöm a csaj és te is anyagilag nullák vagytok, nem hiszem hogy, te abba dinnyésmercibe benzint raktál volna saját pénzből... szintúgy, a csaj is eléggé nulla lehet.

Egy szinten vagytok, a többi csak parasztvakítás...


Ui.: Nem vagytok gazdagok, S80 volvo a lukszus, meg a phaeton stb.. nem 12 éves BMW... gyurós haverom aki a Jabilba robot munkás az is megveszi

2010. dec. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Írjunk még sokmindent? Jó! Íme a véleményem:


1. KI A BÜDÖS LÓF*SZT ÉRDEKEL A PÉNZ???????????????????

És ezt üzenem egyben az előttem hozzászólóknak is. Miért nem szarod le, hogy hány Mercijük van vagy mit tudom én...? Nem tökmindegy? Neked nem az a lényeg, hogy a lány szép legyen és kedves? És mondd, te tényleg ennyire hülye vagy? Nem látod, hogy ez a lány mennyire sekélyes? Gyűlölöm az olyan lányokat, akiket csak a pénz érdekel. Mi az, hogy "nem ütik meg a szintet, mert nem elég gazdagok"? Anyád! Tudod, hova küldeném ezt a csajt? Szedjen fel magának egy stricit, aki adja a segge alá a pénzt, aztán ha majd 30 évesen depressziós lesz, mert nem érti, hogy miért nem boldog amikor van egy csomó pénze, akkor majd nyavajoghat. A pokolba az ilyenekkel! Neked nem az számít, hogy TÉGED szeressen? Meg hogy jó legyen a természete? Te se lehetsz sokkal jobb, ha itt jössz a kocsijaitokkal. Elárulom neked, olyan ruhákat vehetnék, amilyeneket akarok, meg bármilyen technikai kütyüt, és csaj nélkül is vagyok ráadásul, nem is volt sosem, de inkább rohadok meg így, minthogy felszedjek valami ostoba kis libát, akinek csak pénz kell. Kívánom annak a kis tyúkeszű csitrinek, hogy találjon egy gazdag valakit, aki csak kihasználja...


Meg amúgy mi az, hogy ült már az apja? És te ilyennel akarsz járni? Hát te teljesen hülye vagy, már bocs. Meg már csak azért is, mert kérkedsz itt a kocsijaitokkal. A te érdemed? Majd ha valamit te is leteszel az asztalra, azzal jogod lesz dicsekedni (amúgy elárulom, akkor is ki fognak utálni, ha sokat dicsekszel, bármi legyen is annak a tárgya...), de ne olyannal, amiért semmit nem tettél...

2010. dec. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Az S osztályos mercit én is elfogadnám. Volt egy barátnőm, most 19F vagyok, szüleinek S osztályos mercijük volt, meg egy E osztály, és az E osztályt ideadták nekünk. Öröm vooooollt mind a merci, mind a leányzó, csak sajnos nem tartott sokáig :)
2010. dec. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

20:10.


Egy S80 700.000 Ft.A mi BMW-nk ezzel a felszereltséggel háromszorosát éri....Phantom?3,2 millió........a dinnyésmercim 600.000.Anyám mercije 1,5m.

El vagy tévedve kicsit.

2010. dec. 3. 23:56
 27/29 anonim ***** válasza:
Tök mind1 mennyi ér.... nem a tiéd, nem te dolgoztál érte...stb.. egy ló** senki vagy, apuka meg anyuka az van...
2010. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"Egy S80 700.000 Ft.A mi BMW-nk ezzel a felszereltséggel háromszorosát éri....Phantom?3,2 millió......a dinnyésmercim 600.000.Anyám mercije 1,5m.

El vagy tévedve kicsit.

"


Hú, annyira büszke lehetsz magadra. Egy szánalmas barom vagy, ha szerencséd van, még az APEH is rád száll...

2010. dec. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
És félreértés ne essék, nem azért írom, mert irigy vagyok rád, hanem azért, mert az ilyen kérkedő barmoknak azt kívánom, hogy az élet megleckéztesse őket.
2010. dec. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!