Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legrémesebb randevú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legrémesebb randevú?

Figyelt kérdés
Én tudnék mesélni egy párat, de a ti "élményeitekre" vagyok kíváncsi. Meséld el a legrémesebb randidat =)
2010. dec. 1. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
14 éves voltam. Egy távolsági buszon mögém ült egy srác (katona volt). Másnap elhívott sétálni. Elvitt egy koktélbárba, később kiderült, hogy 23 éves. Megitatott velem egy pezsgős koktélt, amitől eléggé szédültem. Este hazakísért, de ő többet akart egy barátságnál. Szerintem, ha sikerül leitatnia, akkor már a lépcsőházban rám ugrott volna. Elküldtem a francba, sose láttam többet.
2010. dec. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
21 éves korom ellenére még sose randiztam... szerintem ez elég rémes.
2010. dec. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Van még egy béna randis történetem.

Diszkóban voltam, egyik haverom odalökte mellém az egyik barátját, hogy foglalkozzak vele. Haza is kísért a srác. Mondta, hogy nem akar semmit, csak tanítsam meg csókolózni. (3 évvel idősebb volt nálam) Belekezdtünk, erre elkezdett fogdosni. Kérdeztem, mit csinál? Elmondta, hogy szexelni szokott, csak a csókolózás maradt ki eddig az életéből. Képes lett volna megd.gni a lépcsőházban. Kiakadtam és elküldtem őt is. Szerencsére őt sem láttam többet.

2010. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Diszkóban felszedtem egy csajt,minden stimmelt,smaci,tapi megadta a számát,elsőre nem tudtam hazahozni.Pár nap múlva felhívom megbeszéljük a randit.

Beültünk egy kellemes helyre kikérem a piát erre,fúj ő nem iszik alkoholt,mert arra számított,hogy elmegyünk valahova bulizni és beekizünk,vagy befürgézünk,de minimum beszívunk.

Na mondom ez degenerált.Még megpróbáltam felvinni magamhoz,de nem ment,uh úriemberként hazavittem,aztán szevasz.Utána még párszor felhívott,de mondtam,hogy nem igazán illünk össze.Egyébként nem ez volt az egyetlen ilyen.Komolyan mondom a nők 50%ának az az ideális randi,hogy a kocsiban beszívsz vele,utána meg résnyire szűkült szemmel röhögcséltek.

2010. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!