Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső oldalon első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon első üzenetnek mit kell írni?

Figyelt kérdés
Hogy válaszoljon a címzett.
2010. dec. 2. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! A leírásod alapján szimpatikusnak találtalak, ha még nem vagy foglalt szívesen megismernélek. Várom a válaszod.


Ez volt olyan nehéz? :D

2010. dec. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kb. ugyanezt írtam egy lánynak, de nem válaszolt. Ebből gondolom, hogy tanán rossz volt a szöveg.
2010. dec. 2. 19:59
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet nem a szöveg miatt nem írt vissza,ha nem a képed miatt!
2010. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, biztos!
2010. dec. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért ne egy lányból indulj ki.
2010. dec. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én szívesen megismerkedem veled:D 18/l boccs az offért

amúgy lehet,hogy nem vette észre elfoglalt,vagy tényleg nem jössz be neki

2010. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is írtam egy lánynak, mondjuk én kicsit mást. De nekem sem válaszolt, pedig ő is bejelölt engem és én is őt :S

most nem vágom mi van... :S

2010. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha azt hiszed, hogy van tuti válasz a kérdésedre, akkor azt feltételezed, hogy minden csaj egyforma. Tehát egy cseppet sem tiszteled őket. Érted?

Szerintem az első levélek az a lényege, hogy valamit megmutass magadból. Ha te olyan vagy, mint feltételezem, akkor gyűjtsd össze a válaszokat és csiszolgasd tökéletes sablonná.

Én minden lánynak mást írok. Megnézem az adatlapját és a képeit, majd ami jön. De ez sem tuti. A 66%-uk így sem válaszol.

Egy jó képpel javulnak az esélyed, de én kipróbáltam kép nélkül is. Nem számottevő a válaszolási hajlandóság. Az értelmes lányok az egy-két levél után kérnek képet.


34/F

2010. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kimaradt: Ha nincs kitöltve a dohányzási szokása, akkor rákérdezek. Bár erre nem nagyon szoktak válaszolni. De ez is információ.


34/F

2010. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!