Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy sráccal netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy sráccal netes társkereső oldalról. Jól sikerült az első randi, viszont teljesen paff lettem, mikor közölte, hogy a második randit a lakásán képzeli el. Mit szóltok?

Figyelt kérdés

Én nem így képzeltem ezt az egészet.Azt hittem majd hetekig randizgatunk,megismerjük egymást fokozatosan s. Erre meg jön ezzel...nem mintha nem tetszene a pasi,de nem fogok egy vadidegennel a második randin lefeküdni :S :S

23/L, a srác 36/F


2010. ápr. 16. 12:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
a második randi nálam is a lakásomon szokott lenni. általában főzök a csajnak valami különlegeset...
2010. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mondd el nekim hogy mégpedig a 2. randi nem a lakáson lesz, hanem nyilvános helyen.
2010. ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%

honnan veszed, hogy ágyba akar ráncigálni egyből? a ffi lakásán miért nem lehet jó a randi ?

első hozzászóló

2010. ápr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

nyilván ágyba akar ráncigálni mivel felhivott magához...logikus,nem?

aztán majd lepattint és k-nak néz...ezt nem szeretném

2010. ápr. 16. 12:57
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert 36 éves...
2010. ápr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
72%
És Te 23 évesen nem vagy elég nagy lány ahhoz, hogy ha odajuttok, akkot azt mond, "nem"?
2010. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt ilyen és nem ágyba ráncigáltam, hanem főztünk és DVD-ztünk. Csak x-edik alkalommal történt szex, de tudod mindenhez 2 ember kell és vissza is lehet utasítani.
2010. ápr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonkép vad idegen,akár pszihopata is lehet.Szerintem ne menj fel hozzá még.
2010. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

na ez az,én is ettől félek. Nem is ismerem.az h egyszer taliztunk, az semmi.

Szeretném megismerni jobban,hogy lássam,bizhatok benne és akkor már lehet szex.

Csak nem tudom hogy mondjam meg neki hogy ne sértődjön meg.

2010. ápr. 16. 13:29
 10/27 anonim ***** válasza:
49%
ne legyél már hülyep*csa könyörgöm. leírtuk, hogy az, hogy felhív magához a második randin nem azt jelenti, hogy ott szex lesz, meg hogy meg akar döngetni egyből. áhh
2010. ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!