Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy férfi távolról bámul, de ha beszélgetünk sosem néz a szemembe?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
biztos zavarban van vagy szégyellős :)
2009. jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gátlásos, fél tőled.
2009. jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok, egyszerűen nem merek (?) a szemébe nézni a lányoknak, csak nagyon minimális ideig. Én nagyon bánom, megpróbálok változtatni rajta. Azért van ez, mert zavarban vagyunk :)
2009. jan. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de valami más oka nem lehet?
2009. jan. 17. 16:29
 5/10 A kérdező kommentje:
azért, mert nem tűnik gátlásosnak, sőt...
2009. jan. 17. 16:30
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem ugyanaz a haverok előtt keménykedni mint a lányokhoz közeledni . Sztem is az van tetszel neki és szégyenlős. Én ezzel uyganígy vok szal szal a srác tuti csak szégyenlős
2009. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
lehetséges, de ilyenkor mit tehetnék? (nem akarom megsérteni)
2009. jan. 17. 16:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

gyengéden nyúlj be a nyaka és az álla közé és hajtsd fel a fejét és nézz jó mélyen a szemébe.ez biztos önbizalmat ad majd neki :)

vagy ha egy kicsit viccesebb szeretnél lenni,mondd meg neki hogy ne csak a melleidet nézze :P

teljesen zavarban lesz de utána nem fog lefelé nézni :)


inkább az elsőt javaslom,de ha olyan a helyzet és tudtok nevetni rajta akkor a második is jó lehet :D


15/f

2009. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy kevésbé mély dekoltázs esetleg hasznos lehet... :P
2009. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

zavarban van.

agy szerlmes és nem mer rád nézni, mert fél hogy elpirul. velem is ez van, de rátesz hogy ő sem lehetett sok nővel.

2009. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!