Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 éves fiúk! Vékony vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves fiúk! Vékony vagy vastagabb lány jön be inkább?

Figyelt kérdés
Melyik jön be jobban az,ha vékony és épp,hogy van rajta valami,de azért szép. Vagy vastagabb egy kicsit,van fogása,nem kövér.de azért már ne egyen többet :)
2010. dec. 3. 22:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre a klasszikus válasz: legyen rajta mit fogni, ne legyen anorexiás.

A valóságban mégiscsak a karcsú lányok a menők, a hasasok meg elbújhatnak.

Amúgy az válaszom sportos, feszes. Ebből ered, hogy sovány, de nem annyira, hogy bordái, medencecsontja kiálljon. Táncos lányok a legjobbak.

2010. dec. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
A jó zsíros,folyós, Jabba szerűek,akiken bárhol bármit lehet hajtogatni,és izzadnak az összes redőjükben,ahol összefolyik a finom kis háj! Na az aztán a síkosítás! hmmm!
2010. dec. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Gabeka17 válasza:
100%
Ne legyen anoreksziás,de túlsulyos se szval olyan közepes :)
2010. dec. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Engem is érdekeltek a válaszok,akkor mostmár megbizonyosodtam,mért enm jövök be a 17-18 éves srácoknak!Pedig megőrülök értük! Tettem már fel ilyen kérdést én is.De nem azt írtam,h.kövér,hanem,h.teltebb vagyok,és azt írta a nagy része,h.simán bevállalná.Így jártam! Le kell fogyni!25/L
2010. dec. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

hmmmm lássuk csak

szeretem ha van mit rajta fogni

de azt már nem szeretem ha p.nát lehet rajta hajtogatni ugy vagy százat.

szal érted legyen is husi meg ne is.

formás csaj legyen akin van mit fogni.igy jóó??

am nem 17 vagyok hanem20 ha ez számít vmit

2010. dec. 4. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hát kb. 170 cm-hez legyen 60 kg.

Én lány vagyok, és jóba vagyok 1-2 fiúval, és nekik az jön be ha van valakin mit fogni. Én undorítónak tartom ha vki csont és bőr. Én sportolok 166cm vagyok és 55 kg. Nagy a mellem, a fenekem kerek (haverok berúgott állapota ezt mondta... xD)

2010. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Csibo Válasza


Átmenet Nem vékony nagyonnn és nem túlsúlyos hanem közepes van mit fogni szép comb láb szép alkat arányos.

Imádom

2010. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem azok alányok jönnek be afiúknak, akik csontsoványak, inkább csinosak, nem? Lány létemre inkább mondom egy lányra hogy csinos, hogyha mondjuk jó izmos, sportos, mint ha valaki lapos.. Mert sokszor a sovány lányok se soványak, csak vékony a csontozatuk, és van rajtuk háj, bár lehet csak azért mondom ezt, mert sportoltam sokáig nagyon keményen és ez "tetszik"..
2010. dec. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!