Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan fiú, aki 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan fiú, aki 18 éves és sosem volt még barátnője? Tehát nem csókolózott és szűz.

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 22:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

igen, szűz vagyok, még nem volt barátnőm, nem is csókolóztam :(

18f

2010. dec. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
én nemsokára 18 leszek és pont így vagyok vele
2010. dec. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Létezik, mert aki csúnya, az senkinek nem kell. Én 21 évesen csókolóztam először, 23 évesen volt először bnőm és a szüzességemet is akkor vesztettem el. De nem tetszettem soha senkinek.
2010. dec. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én 18 éves koromban ilyen voltam, bár nem vagyok rá büszke. Amilyenek a mai fiatal csajok olyan ridegek, nem engedik magukhoz közel a pasikat, még hogy sok az ilyen bevállalós ringyó? hát én nem találkoztam olyan lányal aki ilyen volna, nem tudom miről dumálnak ezek a nagyszájú arcoskodó srácok? :S Csak szégyelős rideg lányok léteznek. :S
2010. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Minden 2. ilyen ezen az oldalon :D
2010. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

én lány vagyok 15 éves se nem rideg se nem szégyelős

és am ez nem ciki a smárolástól meg ne féljen senki én is féltem anno de aztán ösztönösen jön! :)

2010. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én 2 hónap múlva 20 leszek és még semmi nem történt. Soha nem jártam senkivel. Ahogy ezen az oldalon olvasom, elég sok ilyen van. Azért nem hallasz róla élőben, mert senki nem veri nagydobra. És személyesen amúgy sem merik általában megkérdezni egy fiútól hogy "és te még szűz vagy?" mert tudják hogy ezt a legdurvább kínos csönd követi.
2010. dec. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
18:14 megkérdezhetem, hogy nálad miért alakult így?
2010. dec. 7. 21:26
 19/19 Imre777 ***** válasza:

Hogy ne lenne!


Pontosabban a fiúknak nincs szűzhártyájuk, a lányok szüzek, de vannak fiúk, akik még csak nem is csókolóztak.


((Én 55 éves férfi vagyok, már csókolóztam. Két barátnőm volt és mindkettővel (Pontosabban az egyik volt a barátnőm, a másikkal csak táncoltam a diszkóban annak idején és közben csókolóztunk egy kicsit és az óta sem láttam), de egyikkel sem gyaktunk.))


Érthetőbben:Én még senkit nem gyaktam meg, pedig 55 éves vagyok.

2016. aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!