Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek létezik, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik, hogy egy 15 éves fiút (még) nem érdeklik a lányok?

Figyelt kérdés
bár gondolom elég ritka...
2010. jún. 24. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
és a fiúk érdeklik?
2010. jún. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy létezik, és azért ritka, mert a mai világban a fiúk és a lányok 15-16 éves korukban vesztik el a szüzességüket (de persze engem nem tudnak megdönteni :P)
2010. jún. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért bejön neked csak nem viszonozza eléggé, és kezdesz kétségbeesni hogy nem elég ivarérett még?
2010. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, aki mást mond, annak ne higgy. És aki jön az idióta "búza" szöveggel, azzal meg ne törődj.

Fiatal vagy, más dolgok érdekelnek egyelőre. Eljön a Te időd, ne türelmetlenkedj:)

2010. jún. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23:13 vagyok. én egyáltalán nem gondoltam ilyesmire hogy búza lenne, csak kíváncs voltam arra hogy miért kérdezi az illető(feltételezem hogy csaj). de különben én nem vennék rá mérget(ha arról van szó amit kérdeztem) hogy nem érdeklik a lányok, csak egyszerűen félénk és nehezen tud kitárulkozni feléjük
2010. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 egy fénypont válasza:
Ez lehetettlen nincs fiú akit 12 éven felűl ne érdekeljenek a lányok. ha ezt tapasztalod valószinűleg nem tudja kifejezni magát avagy túl félénk!
2010. jún. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
23:13 igen lány vagyok, bejön a srác és én is arra gyanakszom, hogy csak félénk, de gondoltam megkérdezem a ti véleményeteket is
2010. jún. 25. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!