Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a véleményetek Julian Assange-ről?

Figyelt kérdés

Eddig mindig azt láttam a tévében, hogy az emberek szeretik a hősöket, akik az életüket kockáztatják és nem félnek a hatalommal sem szembeszállni. Most itt van ez az Assange nevű emberke, akiről minden félét beszélnek a tévében össze vissza.


Bejön ez a lányoknak, ha valaki ilyen?


Egy csomóan őrültnek tartják, mások bűnözőnek, mások meg kb hősnek.


Azt vettem észre, hogy a lányok szeretik a rosszfiúkat, akik törvényen felül állnak, nem hagyják magukat irányítani. Középsuliban is mindig az alfahímeket szerették, akik megmondják a tuti frankót és szembeszálltak mindennel. És most itt ez az ember. Eddig a média elítélte, próbálta lehúzni a nívóját, elmondta mindenfélének, a független hírportálokon meg teljesen más dolgokat lehet róla olvasni.


Bejön még a lányoknak ez a hősködés?


( jó tudom, itt lényegesen többről szól ez az ügy, mint hogy be akarna jönni a csajoknak és biztos nem ezért csinálja, csak engem érdekel így mellékesen, hogy bejön-e. )


2010. dec. 7. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, mit panaszkodik az a két svéd csaj, engem nyugodtan megerőszakolhatna... :3
2010. dec. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kislányoknak talán. Értelmes felnőtt nőknek nem.

A TV pedig köszönő viszonyban sincsen a valósággal.

2010. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Indokolnátok is?
2010. dec. 9. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:

18:58, nem tudom, én nem vagyok már kislány, komoly helyen dolgozom és komoly embernek tartanak (pedig ha tudnák, hahaha), mégis állatira bejön Assange. és nem feltétlenül a "hősködés" miatt, bár talán ez is benne van.

mikor először hallottam róla, még hosszú haja volt és taszító egy figurának találtam, tenyérbemászó ábrázattal. eltelt egy kis idő és mivel mostanában annyit szerepelt a hírekben, megnéztem vele egy csomó interjút és nagyon értelmes (talán zseniális?) embernek tartom, akinek (remélhetőleg) határozott elvei és céljai vannak, így idővel hihetetlen módon "megszépült" és most már vonzónak találom.

persze páldául a kollégáim között is van rengeteg majdnem zseniális ember, akiknek határozott elvei vannak, de többnyire sótlan emberek, szóval talán a törvényen kívüliség, a lazaság számít még nagyon.

és persze az egész csak egy kép, amit Assange-ra lehet vetíteni, mert még a rengeteg interjúból sem derül ki, hogy valójában milyen. remélem egyébként megválaszoltam a kérdést. :)

2010. dec. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, pont erre voltam kíváncsi. Kár, hogy csak te válaszoltál így normálisan a kérdésre. Írjatok azért kort+nemet is.
2010. dec. 18. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!