Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap találkoztam először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap találkoztam először azzal a lánnyal akivel megismerkedtem a neten, nagyon jó volt, amikor elbúcsúztunk nem volt csók, csak majdnem, de ölelkezés annál inkább, nagyon nehéz volt felszállni a vonatra!?

Figyelt kérdés

Vajon kilehet-e mondani hogy Szerelmes vagyok a lányba illetve neki lehet-e mondani őszintén, hogy Szeretem!?

Elég volt-e ennyi egy napra, vagy kellett volna a csók is?


2009. jan. 19. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Figyelj te hogy érzed? Bújt hozzád, élvezte a társaságod?

Ha már csók ő is akarta?

2009. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elég volt. Én is netes randin amikor voltam, második randin volt csók
2009. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindent nem lehet egy napra,szerintem eleg bar egy bucsu csok bele fert volna.meg korai lenne kimondani hogy szereted eloszor gondold at hogy nem e csak fel langolas az egesz.En is ugyan igy voltam,meg ismertem egy sracot a neten talalkoztunk es nem csak a csok de mas is meg tortent igaz nem bantam meg de rogton szerelmes is lettem bele utanna meg par honapig egyutt voltunk es elhagyott egy masikert es most szenvedek mert szeretem ot.De te gondold at es a kovetkezo talalkozasnal ha o nem mer kezdemenyezni akkor kezdemenyezz te.Nem hiszem,hogy meg bannad
2009. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem volt csók, csak majdnem :) már majdnem de azért az még arcra puszi volt :). Azóta nem tudok másra gondolni folyton csak rá, aranyos leányzó kedves sokmindenbe hasonlítunk, Nem olyan aki csak azért van az emberrel, hogy lefeküdjön aztán hello.

2009. jan. 19. 22:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ne mond még neki hogy szereted azzal elriaszthatod. majd egy pár hónap után. ezt tapasztalatból mondom. inkább irj neki egy sms-t hogy szeretnéd még újra látni mert nagyon jól érezted vele magad. esetleg odairhatod a végére hogy puszi. igy nem lesz túl nyomulos, de mégis jelzed h azért valamit akarsz.
2009. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kimondani természetesen ki lehet! De ezt egyelőre csak saját magadnak amikor a gondolataidba mélyedsz. Neki majd inkább később mondd el és azt se csak úgy, hanem akkor amikor már amúgyis érzi, hogy szereted.
2009. jan. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mintha magunkról olvasnék... ez így tökéletes. :) nyugi!
2010. márc. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!