Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mért van az hogy egyes fiúkon szinte átnéztek? Vagy semmibe veszitek. Maximum csak "barátnak" tartjátok.22f

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 20:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én először mindenkivel távolságtartó vagyok, aztán persze ha érdeklődik, bókol, elhív randizni én is totál másképp állok a dolgokhoz :) De ehhez nyílván az kell, hogy megfogjon benne valami. Amúgy azokon is "átnézek", akik esetleg tetszenek, mert eleinte ki kell ismerni a másikat, ha pedig szimpatikus és látom rajta, hogy tetszek neki, akkor elkezdek jobban érdeklődni én is.
2010. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha egy lány átnéz rajtad akkor jó eséllyel nem érdekled őt, nem keltetted fel eléggé az érdeklődését. És valóban nem túl nőies dolog megbámulni (sőt alapból is illetlenség valakit megbámulni szerintem) egy pasit, némelyik hölgy viszont magát nem zavartatva csinálja ezt.
2010. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

dúl a nemek csatája :)


Azért mert nem akarnak semmit, valószínűleg átlagos vagy rosszabb kinézetű vagy tehát nem is érdemlenek meg hogyha a belsődet nem is akarják megismerni, /F


Feministák/hímsoviniszták meg kussoljanak már el!

2010. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha bejön egy nő, akkor férfi leszek.

És annyira vagyok férfi, amennyire nő az, aki bejött a szobába.

/Karinthy Frigyes/


Ez fordítva is igaz.


Valaki írta, hogy nem nőies nézegetni. Ezt butaságnak tartom: egy igazi nő igenis képes jelezni a férfinak, hogy nem utasítaná vissza a társaságát, de azt is, ha nem tartja kívánatosnak.

Ha ez a non-verbális kommunikáció működne (nem nagy megerőltetés), akkor nem kéne állandóan "miért nem vesz észre" típusú témákat nyitni.

2010. dec. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!