Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van minden csajnak barátja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van minden csajnak barátja?

Figyelt kérdés

Kezdem teljesen feladni, hogy valamikor is lesz megint barátnőm....

A legtöbb szórakozóhelyen akármelyik csajhoz odamegyek, beszélgetünk, stb, jól elvagyunk, és a végén mondja hogy neki van ám barátja, csak nincs itt stb stb stb....

Nem értem ezt. Kollégista vagyok, és itt is vannak csajok, koleszbulik. A szitu ugyan az, akiket ismerek (elég sokan vannak) mindegyik csajnak van barátja.

Lassan már ott tartok, hogy oda se megyek egy lányhoz aki tetszik, mert tuti hogy van pasija....

18/F


2010. dec. 10. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hozzám jöhetsz, nekem nincsen. :)

18L

2010. dec. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Arra is kellene gondolni, hogy lekoptatnak evvel a dumäval! :)


Amugy meg: " A csajok olyanok, mint a parkolohelyek: az összes jo, mär mind foglalt, a többi meg fizetös, vagy rokkant."

2010. dec. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Így van, arra is gondolj hogy mi van ha ezzel koptatnak le :) Egyébként meg mi az hogy már kezded feladni, még csak 18 éves vagy, és már VOLT barátnőd. Ne viccelj már.
2010. dec. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Csak azért mondják, hogy lekoptassanak?

Akkor miért nem mondják a szemembe: figyu, nem vagy az estem. És miért játszanak velem akár az egész este folyamán?

2010. dec. 10. 12:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül csak azért kapsz ilyen választ, de gondolj bele, melyiket könnyebb kimondani/elfogadni? Azt, hogy "bocs de nem vagy az esetem", amivel azt mondja hogy nem vagy egy (legalábbis számára) vonzó férfi, vagy pedig a "bocs de van barátom", ami azt sugallja, hogy ha nem lenne neki akkor akár lehetne is valami. Nyilván a bocs de van barátom verziót könnyebb kimondani neki, és könnyebb elfogadni neked.
2010. dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A legritkább esetben képes megmondani egy lány egyenesen, ha nem tetszel neki. Azzal elismernék, h a külső a legfontosabb nekik, azt meg nem akarják.
2010. dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"a végén mondja hogy neki van ám barátja, csak nincs itt"


Kurwára csak lekoptatnak!!! Az én csaj haverjaim is mindig azt mondják a srácoknak akik nem jönnek be nekik h van barátjuk.

Az akinek tényleg van barátja az a beszélgetés elején fogja neked mondani neked ezt, nem a végén!

Am valszeg nem a külsőddel van baj, mert akk nem kezdenének dumálni el veled. Szal vmit akkor szúrsz el. Nem lehet h túl nyomulós vagy? Vagy nemtom ezt neked kell tudnod mi a baj...


17/F

2010. dec. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nyomulós??? Én? :D

Általában pont az szokott lenni, hogy túl visszahúzódó vagyok.

2010. dec. 10. 13:12
 9/12 anonim válasza:

Akkor lehet pont az a baj, hogy visszahúzódó vagy.

A lányokon még én sem tudok kiigazodni. :)

17/L, és nincs barátom. :D

2010. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

igen sajna ez a lekoptató szövegek egyik leggyakoribbja


A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:54

A fiú olyanok, mint a wc-k. Vagy foglaltak vagy büdösek.

2010. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!