Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozásnál elmaradt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozásnál elmaradt a puszi, ugye még nem jelent semmit?

Figyelt kérdés

Szóval összefutottam egy lánnyal, jól elbeszélgettünk, érdeklődtünk egymás iránt, szerintem én is szimpatikus voltam neki, később kiderült hogy volt osztálytársam ismerőse, és régebben is "találkoztunk" de nem nagyon emlékeztünk rá. Szóval jött a busza, és elmaradt valahogy a puszi, csak szia, és ő fel, én meg mentem dolgomra.

Ugye nem jelent semmit, hogy véletlen nem volt szájra puszi? :D


2010. dec. 10. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem jössz be neki... Ennyi.
2010. dec. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez még nem vészes. Simán kijavíthatod a dolgot hogyha a második találkozásnál egyből lenyomod a farkad a torkán.


ui.:Eredetileg csak annyit akartam írni hogy: He?

De aztán rájöttem hogy az túl rövid lenne.

2010. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Moszuke ***** válasza:
még nincs veszve semmi.
2010. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szájra puszi???? pfff -.-
2010. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem értitek :D hirtelen jött a busz, nekem se volt eszembe csak utólag :) :D
2010. dec. 10. 18:55
 6/14 anonim ***** válasza:
Van még itt olyan rajtam kívül aki nem igazán érti ezt az egészet?
2010. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen én! :-)
2010. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én sem értem.Miért kéne egy távoli ismerősnek szájrapuszit,vagy egyáltalán puszit adni.Kevés lánynak van manapság tartása.Úgy látom,neki van.
2010. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem jo jel ha elmaradt a szajrapuszi:P sztem mindenkepp baljos, hisz ha egymasra vagytok gerjedve akkor lesitek az alkalmat mikor erhettek egymashoz meg stb... de meg nem veszett kutya!
2010. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Aha! Így akrja(ta) felszedni, hogy véletlenül nyom rá egy csókot. Azt akarja tudni, hogy végleg elb@szta-e.


Szerintem fuss össze vele véletlenül és gyííííííííí!

2010. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!