Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozásnál elmaradt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozásnál elmaradt a puszi, ugye még nem jelent semmit?

Figyelt kérdés

Szóval összefutottam egy lánnyal, jól elbeszélgettünk, érdeklődtünk egymás iránt, szerintem én is szimpatikus voltam neki, később kiderült hogy volt osztálytársam ismerőse, és régebben is "találkoztunk" de nem nagyon emlékeztünk rá. Szóval jött a busza, és elmaradt valahogy a puszi, csak szia, és ő fel, én meg mentem dolgomra.

Ugye nem jelent semmit, hogy véletlen nem volt szájra puszi? :D


2010. dec. 10. 18:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem szájrapuszi rosszul írtam, csak az elköszönő 2-3 puszi maradt el :D
2010. dec. 10. 19:10
 12/14 anonim ***** válasza:
Én sem értem, de nem baj! xD Mégis minek kellett volna puszit adnia!? Talán egyből ágyba kéne veled ugrania, vagy mi...
2010. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

hat figyelj...en lany vagyok:D

ha jol ismeritek egymast meg minden,es ugy vetted eszre hogy bejossz neki,akkor te kellett volna kezdemenyezz:D

en tuti nem smaroltam(pusziltam)volna meg egy fiut legeloszor...az is lehet,hogy o azt hidte,hogy nem jon be neked,mivel nem tetted meg az elso lepest...PUSZIT:D na ennyi:D:D

2010. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
:D Lehet, majd kiderül, majd lépek valamerre :)
2010. dec. 10. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!