Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még itt olyan emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még itt olyan emberek akiknek nem volt párkapcsolatuk és 18 évesek elmúltak? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Én 20f vagyok de nehezen viselem a magányt.
2010. dec. 15. 06:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én is 20f vagyok és nem jól viselem. Jó lenne már egy csaj csak olyan elérhetetlennek tűnik, főleg hogy nincsenek nagyon lány ismerőseim, olyan meg főleg nincs aki férfiként tekint rám.
2010. dec. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen, még mindig vannak azóta is, hogy utoljára feltették ezt a kérdést.
2010. dec. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én most nemrég 23 évesen találtam meg az igazit. Igazándiból addig nehezen viseltem, de csak most jöttem rá, hogy sokkal jobb a kedvem. De szerintem előbb utúbb mindenki megtalálja az igazit. Hajrá!

23/L

2010. dec. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
énis :D L/18 sok volt a tanulás meg ilyenek, egyébként meg nem is próbálkoztam, folyton jöttek az köhm-köhm udvarlók már ha őket ilyennek lehet nevezni akik csak meg akarnak dönteni... pff... szóval sok ilyen pasival találkoztam aztán fel is adtam, szóval most szingli vagyok, viszont valahogy olyan centrikus vagyok, hogy nekem egy férfi kell de ő egy életre aki szeret és akit viszont szerethetek... lehet, hogy emiatt... nem tudom :)
2010. dec. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Már hozzászoktam. Meg szeretem is a magányt.

21F

2010. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
keress olyan elfoglaltságot ami kitölti azt az időt amit a magány töltene be és akkor lehet fel is figyelnek rád a nők hogy milyen jó hobbija van a csávónak ;) két legyet egy csapásra. :)
2010. dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21f és kövér. Nem is hiszek már benne, hogy lesz valaha, mert, lefogyni nincs kedvem. Esetleg, ha sikerül meggazdagodnom, akkor egyből lesz bennem valami szeretni való dolog, válogathatok majd...
2010. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én 22/f vagyok, nekem se volt még. De gondolom idővel majd

nem igazán vagyok ettől elkenődve.

2010. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem se volt még, de nem is hiányzik egyenlőre..:D régebben sok lányt sikerült magamba... de egyikkel se jöttem össze mert úgy már nem volt benne semmi móka =)

Aztán mikor rájöttem mekkora suttyóvoltam :S hááát nem is nagyon van kedvem kapcsolathoz, mert félek hogy megint csak addig kellene amíg még van benne kihívás :W


20/f

2010. dec. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Én már 24 évesen, elég rosszul érzem magam, hogy nincs párom, de egyenlőre, még béna vagyok, hogy szerezzek.
2010. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!