Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt olyan huszonéves...

Vannak itt olyan huszonéves lányok akik szüzek és/vagy nem volt még párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Több ilyen lányról is hallottam már, és azért tettem fel ezt a kérdést, mert érdekelne, hogy ez mennyire gyakori, sokan vannak-e, és hogy mi ennek az oka.


Kérem, hogy csak az írjon, aki ilyen lány, és az okát is írja meg. Én egyébként szintén egy huszonéves szűz fiú vagyok, akinek még nem volt barátnője, így nagyjából ismerem a lehetséges okokat fiúk esetében, de nagyon érdekelne, hogy mik az okok lányoknál.


2011. szept. 24. 20:20
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
10%

Nos ha valaki szűz nem jelenti azt, hogy nem volt még párkapcsolata.

Ha valakinek nem volt még párkapcsolata az többségében azt jelenti hogy az illető szűz. Ha csak nem egy rib*anc.

Én még csak 17 vagyok de mindkettő igaz rám

2011. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
91%
én 20 voltam,mikor összejöttem az első és jelenlegi barátommal,igazából sosem voltam és nem is vagyok az a bulizós csaj,szóval így nehezebb is volt ismerkedni,meg amúgy is visszahúzódóbb voltam,de aztán az egyetemen találkoztam a párommal...és nem bántam meg,hogy nem valami diszkó wc-jében történt az első...szerintem az értelmesebb csajok nem versenyeznek azon,hogy minél korábban legyen meg a dolog...vagy lehet,hogy csak én vagyok ilyen lázadó:)
2011. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
94%

Személyszerint rám mindkettő érvényes. Szűz vagyok és nem volt még párkapcsolatom sem, egyébként pedig 22 éves vagyok. Hogy miért alakult így? Ennek valószínűleg több oka is van. Sohasem voltam egy nádszálkisasszony, meg bombanő, gondolom az általánosban meg a gimiben részben ez járult hozzá ahhoz, hogy nem közeledtek felém romantikus értelemben a srácok. A tizenéveseknél azért még elég sokat számít a külső. És bár járni senki nem akart velem :D azért sohasem volt hiányom a fiúk társaságából, többnyire kedveltek/-nek és sok jóbarátom volt mindigis. Nem tudom miért, de valahol mindig úgy éreztem hogy a fiúk félnek vagy tartanak tőlem, bár nem tudom ennek mi oka lehet, mert igazán, még a legyet sem bántom. Talán a határozott fellépésem tenné? Nem vagyok egy elveszett madárka akit óvni meg pátyolgatni kéne...

15-16 éves korom környékén sokat gondolkodtam azon, vajon miért nem jön össze semmi, magamban kerestem a hibát, de végül rájöttem hogy fölösleges ilyen gondolatokkal gyötörnöm magam, mert így csak magamat bántom. Előtte és azóta is teljes mértékben elfogadom magam ahogy vagyok, szóval az a lehetőség kiesik amivel sokat példálóznak, miszerint "ha te nem szereted és nem fogadod el magad, hogyan várod hogy más is szeressen és elfogadjon".

Attól sem riadtam vissza hogy kezdeményezzek, így a "sikertelenséget" annak a számlájára sem írhatom hogy csak vártam volna hogy számba repüljön a sültgalamb. Igaz, jobban tetszene ha klasszikus felállásban inkább a férfiú kezdeményezne, de ha úgy érzem valaki kell nekem, de a dolgok nem haladnak, hát akkor nem félek lépni. Sajnos minden esetben amikor én tápláltam gyengéd érzelmeket valaki iránt, elutasítottak. A csalódásokat jól viselem, így nem keseredtem el :) Volt egy-két eset amikor érdeklődtek irántam, de ők meg nekem nem tetszettek (ne tessék félreérteni, nem a külsőről van szó, én egészében nézek az emberekre, külső-belső összhatásokkal). Azt hiszem miután megtanultam feldolgozni az elutasítást, nekem is meg kellett tanulnom milyen a másik oldalon lenni és elutasítani...

A célom egyáltalán nem az hogy LEGYEN párkapcsolatom, de ha egyszer lesz, akkor érjen is valamit és kölcsönös érdeklődésen és vonzalmon alapuljon. A tény hogy még nem volt barátom és még nem voltam senkivel, egyáltalán nem kedvetlenít el, és nem is okoz fejtörést. Egyszerűen ez van, én élem az életem, ami tele van barátokkal, örömmel és nevetéssel. Egyszer majd arra is lesz alkalmam hogy ezt megosszam valakivel :)

2011. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim válasza:
91%

Előzőnek:

Tök jó, hogy valaki még ilyeneket gondol!

2011. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim válasza:
98%
L/20 és szintén szűz. Volt már egy barátom,de sajnos csak átvert. Meg volt egy szerelmi csalódásom. Jelenleg élem az életem, meg bulizok és tanulok. Próbálok ismerkedni, de már nem törekszem arra, hogy találjak egy barátot, próbálom jól érezni magamat. A környezetem egy aranyos, helyes lánynak tart. Azért meg nem fogok összeszedni valakit, hogy érzelem nélkül lefeküdjek valakivel. Szóval ennyi :)
2011. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim válasza:
85%
Elég rövid ez a lista, így csatlakozom. Én egy húsz éves "érintetlenÉ lány vagyok, akinek még csak párkapcsolata sem volt. Az a helyzet, hogy már volt rá példa, nem is egyszer, hogy már csak egy lépés választott el attól, hogy összejöjjek valakivel. Az elején, még gimis koromban a félelem miatt utasítottam el azt a fiút, akit akkori ésszel szerettem. A szüleim is ellenezték a kapcsolatot, hisz még eéég fiatalok voltunk. De, teszem én fel a kérdést, mikork ezdje el az ember, ha nem 14-15 évesen? Ezután az eset után sok időnek el kellett telnie, míg megint iúra tudtam nézni, mivel, később a fiú meg is bántott. De ezekből az ártatlan kis flörtökből soha nem lett több némi sms-ezésnél, maximum beszélgetsénél a suliban. Ezután következett az az időszak az életemben, amit csak a "Dagadt"-nak nevezek. Történt ugyanis egy nyáron, épp három éve, hogy felszedtem jópár kilót, ami nem is zavart különösebben, amíg el nem kezdődőtt az iskola. Ott egy fiú már az első napon kicsúfolt, így tükörbe néztem és fogyókőrázno kezdtem. Azóta sikeresn lefogytam, de még mindig folytatom a tornát. Na, ezzel el is telt egy év és elérkeztűnk a végzős évemig, amikor mi voltunk a legidősebbek a suliban, így kénytelenek voltunk fiatalabbakkal ismerkedni, 4 évvel fiatalabbakkal. El voltam bűvölve azoktól a fiúktól, megszerettem őket, de nem tekintettem őket többnek, mint barátnak. Egy ilyen új barát révén ismertem meg egy, nálam egy évvel fiatalabb srácot. A megismerkedésűnk elég... hogy is mondjam, érdees volt. Ezt most nem taglalnám, így is elég hosszú lesz, legyen az elég, hogy az egyik barátnűm látni vélt minket a megismerkedésűnk után 5 perccel a fiú mosdóban csokolózni. Nem volt igaz, de ezen lovagolt egy hétig, én meg ábrándozni kezdtem a dologról és ráhajtottam a srcára, aki egy haverján keresztűl lepattintott. Na, azóta nem közeledtem senkihez, sajnálatomra, az a nyitott személy, aki voltam meg is változott. Zárkózott lettem, mint azelőtt is voltam. Persze, eljártam náha szórakozni. De egy évvel az incidens után már úgy mentem bárhova, hogy majd ott megismerkedek valakivel és végre összejön valami. De csalódnom kellett minden alkalommal. Két hete, szombat éjjel, volt egy lelkizős beszélgetésem az egyik barátnőmmel, aki felnyitotta a szemem a zárkozottságomat és prűdségemet illetően. Azóta arra törekedem, hogy ezen tudjak változtatni. Remélem, hogy idővel és kitartással sikerűl nem csak a külsőmet, de a belsőmet is átalakítani. Addig pedig várhat még az a nagy szerelem. De ha jön, én nem állok az útjában semmi jónak. Ami pedig a szüzességet illeti, azon könnyen túleshettem volna másfél éve, egy pali csak úgy megkérdezte, hogy nem akanám-e azt csinálni, és meg nem akartam. Az is éppen rosszkor jött, mert azelőtt egy órával koptattam le egy, nálam négy évvel fiatalabb fiút, akit amúgy nem is ismertem.
2011. szept. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
96%

20/L

szűz vagyok még rég óta nincs kapcsolatom nem vagyok bulizós fajta így nehezebb is.

2011. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
58%

Kedves Fiúk, lányok! Az igazság az, ebben a kérdésben is, hogy az emberi természet nagyon nagy változatosságot mutat szexuális értelemben is.Vannak lányok, akikben a hormonok olyan erőszakosan dolgoznak már 14-15 éves korukban, hogy mindenképpen elkezdik a szexuális életet, mert a hajtóerő nagyon nagy!(Róluk mondják egyes korlátolt gondolkodásúak, hogy ku..r.vák)Főleg azok, akiben teljesen más, sokkal enyhébb formában mutatkozik meg a szexuális vágy! Aztán az ilyen fiúk csodálkoznak, amikor egy szerintük "rendes" lánnyal kezdenek, hogy hónapokig nem mennek vele semmire és amikor igen, akkor is úgy megy a lány az első alkalomra, mintha a vágóhídra vinnék.

Pedig mindenkinek tudomásul kellene vennie, hogy a "vérmérséklet" a hajtóerő, a vágy, ami a szexuális viselkedésünk egyik legfontosabb tényezője, nagyon változatos erővel és formában jelenik meg az egyéntől függően!Akiben ez nem túl erős, az könnyen el van 20-25 éves koráig is szex nélkül! De nem mondanám, hogy Ő a rendes lány, a másik pedig, akit nagyon erősen hajt az erotikus vágy ( a hormonjai), aki egy csóktól már totál nedves tud lenni, Ő meg ezért ku..r.va!

Ez tudatlanságból, tapasztalatlanságból adódó előítélet!

2011. szept. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
96%

Lassan 22 leszek és én is ebben a helyzetben vagyok. Nálam a probléma az, hogy sokáig féltem az emberektől és nem bíztam senkiben sem. Talán túlzott önbizalomhiány. Ezután nagyon elszigetelődtem és nem is jártam sehova. Idővel viszont egyre kellemetlenebb volt, hogy még nem volt senkim, ezért még inkább zavarban éreztem magam társaságban. Most ott tartok, hogy nagyon jól titkolom (még) ezt az ismerőseim előtt, de szerintem el sem hinnék.

Eléggé visszatart az emberi kapcsolataimban ez a dolog, ugyanis ennyi idősen ez már komoly, talán furcsán nézhetnek rám emiatt és nem akarok nevetség tárgya lenni. Szóval nem tudom mi a megoldás, de az biztos, hogy nehéz helyzet, főleg így húszon túl.

2011. szept. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
96%
25/L vagyok, szűz és egyáltalán nem volt még kapcsolatom. Nálam azért alakult így mert elég visszahúzódó vagyok, nem szoktam ismerkedni, barátaim sincsenek. Általánosban még volt egy-kettő, de később már egyáltalán nem. Meg azt hiszem, későn érő típus is vagyok.De engem nem igazán zavar (talán egy kicsit),nem szeretnék kapcsolatot, inkább barátokat.
2011. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!