Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, az egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemisták, az egyetem nektek is csak az alkoholról szól?

Figyelt kérdés

úgy veszem észre, hogy az egyetem egyenlő a szabadsággal, a tombolással és mértéktelen alkoholfogyasztással. ti hogy vagytok ezzel?

(bocs a kategóriáért, de itt van a legtöbb fiatal)


2010. dec. 1. 13:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Nekem csak a tanulásról.
2010. dec. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%

A tanulásról.

Persze, szoktunk a csoporttal összejöveteleket szervezni, de mindenkinek kell egy kis pihi. Úgy havonta egyszer szoktunk összeülni és iszogatni. Máskor nem is iszunk. Bulizni meg 1-2 csoporttársam kivételével (akik csúszás miatt időmilliomosok) nem járunk. Inkább filmezünk, étterembe járunk, ilyesmik.


Ez itt az orvosi :)

21L

2010. dec. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
33%
Én is ittam , de nem eleget, mert nem vittem semmire...Az összes masszív alkesz évfolyamtársam boldog életet él... Én meg... Hagyjuk...
2010. dec. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy elég erős általánosítás...sokan akik középsuliba járnak ezért várják az egyetemet, merthogy biztos ez lesz. Hát elég erősen függ attól hogy hova megy az ember. Vannak olyan büfészakok ahol tényleg csak erről szól minden...de annyit is érsz vele. Jó elszakadni a szüleidtől, és úgy rendezni az életed ahogy te akarod, de azért egy keményebb egyetemen tanulni is kell, egy vizsgaidőszak, de még a legtöbbször egy zh időszak a rémálmaid között szerepel..pl BME-n (én oda járok, ezért tapasztalatból beszélek). Eleinte azt hittem h műszakin majd elég lesz az ha érted a dolgokat és tanulni nem kell sokat...hát ez elég nagy tévedés volt :D néha szívesen visszamennék gimibe ahol kb semmit sem tanultam és létezett olyan h őszi-téli-tavaszi szünet :D
2010. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%

BME, húzókarok, kevés pia sok tanulás. Olyan egyetemista csecsemő hangulat.., eszik, alszik, tanul, sír.

Bárhol máshol megteheted hogy annyiszor rúgsz be ahányszor akarsz.

No persze, egy egy húzós zh-hét után én is szoktam beszélgetni az utcai zöld kukákkal, de ez most mindegy :D

2010. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
56%
Én is úgy vettem észre, h nem megy annyira a buli, mint ahogy elő van adva, h jaj az egyetemisták így úgy amúgy, pedig megfordultam pár helyen:D
2010. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat örülök, hogy pozitívakat kaptam. lehet benne valami, hogy a komolyabb sulikban nem így mennek a dolgok, mert ahol mennek a durva dolgok, azok mind ilyen fingilingi egyetemek voltak. csak sajnos csomó embert ismerek akik pl azért mentek egyetemre, hogy elkerüljenek otthonról és mindennap igyák a jó kis házipálinkát.

akik tanulnak, azoknak továbbra is hajrá!:)


13:21, sztem ők csak a tudatlanság boldogságában élnek.

2010. dec. 1. 13:34
 8/28 anonim ***** válasza:
86%

Számomra csak a szenvedésről szól.

21F

2010. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

Én ugyan fősulis vagyok de IGEN. Csak az pia, bulik, és szex....:D

Le is nulláztam a félévemet....:S

Szinte minden nap piázunk a koliba, másnap meg ki vagyunk ütve az órákon, mármint amikre bejárunk XD

Jövőre komolyabban veszem...talán....XD

2010. dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Jajj nehogy komolyan vedd itt a BMEseket persze h kampányolnak a sulijuk mellett de nem kell félteni őket ha piálásról van szó :P:P (Emelett sokat tanulnak aláírom de azért az alkohol is ott van az elsődleges prioritások között :P)
2010. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!