Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek fel az első találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel az első találkozásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemsokára találkozni fogok egy fiúval, akit itt ismertem meg. Nem tudom, mit vegyek fel az első alkalommal. Csinos legyek, vagy melegítőnaciban menjek? Azon is gondolkoztam, hogy kellene valami ismertetőjel, hogy felismerjen, mondjuk egy piros kalap, vagy fehér nadrág, esetleg egy maszk, ami nem gyakori, nem keverhet össze mással, értitek. Mit javasoltok?
2010. dec. 17. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen vegyél föl egy vagy több feltűnő ruhadarabot. A piros kalap nagyon jól hangzik. Ha meglátod a srácot, kezdj el kiabálni, integetni és ugrálni, hogy biztosan felismerjen.
2010. dec. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
gázspray legyen nálad :D
2010. dec. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A lányok majd adnak ötleteket de én elmondom a nagy igazságot: rohadtul midnegy mit veszel fel :)


Nem a ruháid miatt szeret/szeretett beléd :))

2010. dec. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

csini legyél és kész...

Am meg nem az a lényeg,hogy milyen ruha van rajtad,hanem hogy hogy viselkedsz. Ha kedves vagy és ari akk mehetsz zsékban is...

2010. dec. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Köss mű bré-t a fejedre tuti fel ismer:)
2010. dec. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne öltözz túl, de a melegítő az már a lesz@rom kategória.

Ha van nálatok telefon, akkor nem kell kirívó ruhadarab.

2010. dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!