Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megfelelő helyszín lenne első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfelelő helyszín lenne első találkozásra?

Figyelt kérdés

"Ismerek" egy lányt, akivel eddig csak interneten keresztül beszélgettem. Mindketten Budapestre járunk iskolába. Szeretném őt személyesen is megismerni, erre keresek helyszínt.


A Mechwart ligetre gondoltam, mivel régebben nagyon szerettem ott lenni, de már vagy 4 éve nem voltam. Kinek a mi a véleménye / tapasztalata erről a helyről? Ideális helyszín lenne első személyes találkozásra? Mik most a lehetőségek ott?


Lenne még olyan kérdésem, hogy vigyek neki valami apró meglepetést? Mi legyen a fő szempont első személyes találkozáskor?


F19/L15


2011. márc. 5. 17:04
 1/2 anonim válasza:
Én nem ismerem a Mechwart ligetet, de ha jó időben mentek akkor biztos jó lesz. Én is találkoztam netről egy sráccal, tök édi volt, termoszban hozott forrócsokit, mert tudta h szeretem :) Ettől függetlenül élőben nem jött be sajna, de ez aranyos volt. Puhatold ki, h milyen édességet szeret a lány. 22L
2011. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha tudtok valami más jó "ligetes" helyet Pesten/Budán, ami könnyen megközelíthető, kellemesen el lehet tölteni az időt, akkor szívesen veszem. Nem ragaszkodom feltétlenül a Mechwart-hoz.
2011. márc. 5. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!