Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudtok ajánlani programkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudtok ajánlani programként első találkozásra?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal készülök találkozni. Most találkoznánk életünkben először. Eddig hónapokig beszélgettünk MSN-en és Skypeon.

Végülis a találkozó lényege, hogy kiderítsük mit érez a másik, és hogy hogyan tovább. 2 napot lenne nálunk, egyik nap reggel jön, másnap reggel megy (habár úgyis kiharcolom, hogy este menjen ;) ), tehát itt fog aludni.



Tanácsokat várok a programot illetően. Merre menjünk? Mit csináljunk / Ti mit csinálnátok? Én végülis hosszú beszélgetéses sétákra gondoltam, na de azt sem lehet egész nap.


A válaszokat előre is köszönöm.


2011. ápr. 5. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindig kövessétek az első éjjeli csillagot, és induljatok el az esthajnal csillag felé, és ha eléritek azaz a legközelebb kerültök hozzá szinte csak egy karnyújtásnyira akkor, egy kincsre bukkanhattok!


Azaz menjetek el kincset keresni!

2011. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha van a közeletekben éjszakai strand, az szerintem nagyon baró, például.
2011. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

<irónia>

Köszönöm a felettébb célravezető és témába kapcsolódó első választ.

</irónia>


Kiegészíteném a kérdést pár fontosabb konkrétummal: Szegeden fogunk találkozni, én 15, ő 19 éves. Továbbá még egy kérdés: Vigyek-e valami apró meglepetést? /Gondolok itt virágra, csokira, stb. /

2011. ápr. 5. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:
nemmondod hogy egy 15 éves csaj egykb ismeretlen pasinál alszik minden előzmény nélkül úgy hogy még csak nem is találkoztatok -.-
2011. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolso kommentelonek.."Szegeden fogunk találkozni, én 15, ő 19 éves."
2011. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, mert valszeg ott lakik a srác és gondolta tudunk ott valami jó helyet hogy hova menjenek... attól még ottalszik nála -.-
2011. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
benéztem, de attól az még elég gáz h 19 évesen 15 éves fiúkkal kezd...
2011. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Istenem... köszönöm a hasznos válaszokat, mindnyájatoknak.
2011. ápr. 5. 22:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj bocs. A valasz kimaradt. Tehat.. MEnjetek el setalni, otthon filmezzetek, kerdezoskodj, hogy o miket szeret csinalni, es aszerint velekedj.
2011. ápr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!