Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozásra készülök....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozásra készülök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1éve ismerek egy lány eddig távkapcsolat volt köztünk csak, és most személyesen is megakarom ismerni..nemvolt még b.nőm(a lánynak se volt még pasija) és azért mit csináljak elsőnek és mit ne?(ajándék?,csók?menyi ideig tartson az első találkozás?..)am 15 éves vagyok a lány 14
2009. nov. 1. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Csók még nem feltétlenül kell.De ha ő is akarja akkor rendben van.

Ajándék esetleg egy szál virág.

Beszélgess sokat.

És legyen téma is. Pl:suli,közös ismik,zene,hobby..stb

18/L

2009. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom régimódi-e vagy nem, de én vinnék egy szál virágot neki. Nem mondom, hogy rózsát (bár azt szoktak általában kapni a lányok), valami különleges szép virágot. Például én fekete tulipánt kaptam egyszer egy sráctól, tök megörültem neki (mert akkor még nem láttam olyat xD), talán jobban is, mint egy rózsának. De nem fontos első talira vinni valamit, elég, ha magadat viszed. :)

A randin add magad, legyél humoros, a tali hosszát meg úgyis érzitek majd, mert ha jól érzitek magatokat észre sem veszitek, hogy mennyi idő telt el. :)

A csókot nem tudom, ez a lánytól is függ. Én biztosan "tartogatnám" magam egy következő randi erejéig (ha bírnám xD). Szóval szerintem első randin még ne.

Amúgy sok sikert! :D Remélem írsz majd beszámolót!? :)

2009. nov. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
az a biztos ha magadat adod, ne hazudgálj be semmi olyant magadról ami nem igaz, légy önmagad, és figyelj oda hogy hogy mit veszel fel a randira, ne legyen nagyon kihivó, de azért jól nézzél ki, és nem árt ha megtanulsz pár vicces bókot. azt birják a lányok.
2009. nov. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Középső csaj vagyok.


Szerintem ne legyen semmilyen betanult szöveg se! Ott majd a helyzet adja, hogy mit mondj! Annyira gáz a sokk "kamubók". :D Nálam ezért már nincs is esély egy újabb randira. :D

2009. nov. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ajándék nem kell, Te magad leszel, ha te mész hozzá :) Legyél határozott, nem kell betanult szöveg, de azért tudd, hogy most kajálni mentek vagy várost nézni stb. Nem kell nyomulni, majd jön minden magától, viszont ha elindultok a kezét fogd meg nyugodtan :) Ha meg msnen vagy bárhol már felszabadultan tudtok beszélgetni, csak idő kérdése, hogy előben is meglegyen a hangulat hozzá.
2009. nov. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

Hát a szöveg az igen is kell, nem azt mondom hogy betanult legyen, legyen már valaki kreativ és amit észrevesz a lányon azt miért ne dicsérje meg?

Én 21 éves fiu vagyok, és még soha nem tapasztaltam azt hogy ha a kiválasztottat, megnevettetem, habár nekem nagyon jó a beszélőkém, az nem tetszett volna neki, sőt a lányok imádják, ha jó a szöveged, és nem csak ülsz melettük vagy baktatsz mint egy puli kutya és hallgatsz mint a szar a fűben, tehát viccelődni kell igen is, és azért hagyd hogy magáról mesélhessen sokmindent, csak kérdezzed, a csajok ugy is magukról szeretnek beszélni a legjobban. ez tuti.

2009. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
az első és az utolsó nemannyira tetszet.. de mindegyik választ köszönöm :)és ha a második válaszoló komolyan gondolta akkor szívesen.. :D
2009. nov. 2. 14:55
 8/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok. :D

Persze, hogy komolyan gondoltam. Mihelyst vége a randinak, kérem a beszámolót! :D Kíváncsi természet vagyok? :D Amúgy tényleg érdekel, hogy mi sült ki a dologból, jól érezted e magad. :)

2009. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1év után már nemkéne ezen gondolkoznod ha talizol vele akk támadd le:DxD

Am kis parfüm az arcodra és a nyakadra jól összeillő cuccba mnennyél fürödj és moss fogat nemtom ezt mindig elmondom:D

azután lőddbe a sérót már ha van:D

Sok sikert!

2009. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek és lenne egy kérdésem még:) van olyan aki az elsővel maradt?csakmert sokak szerint gáz meg ciki pedig én vele akarok maradni..(és ő is velem ha jól tudom)
2009. nov. 3. 06:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!