Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megcsókoljam, vagy várjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókoljam, vagy várjak?

Figyelt kérdés

járok egy lánnyal. 1 hónapja azt mondta h várjunk a csókkal.. de nagyon sok olyan alkalom van h megtehetném. de aztán mégse tezsem mert várunk.. elsö barátja vagyok

fél szerintem még:S


2010. dec. 18. 00:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Mert a csók az olyan nagy bün? Szerintem teljesen természetes és nagyon jó dolog, a szeretetet és kötödést fejezi ki 2 ember között.


Most te utolsó vagy soha nem csókolóztál még, vagy vallásos megszállott vagy.

2010. dec. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Fél, hogy rosszul csinál valamit. De ezt nem lehet rosszul csinálni. :)
2010. dec. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
igy van:D meg csókoom.. ha örül örül ha nem nemXD
2010. dec. 21. 11:00
 14/20 anonim ***** válasza:

10:44 : nem mondtam, hogy rossz dolog a csók. és a tippeid egyike se jött be. volt már sok barátnőm és jelenleg is van. a vallásom pedig: ateista...

én az előttem hozzászólók válaszain hültem el. azon, ahogyan rendesen kicikizik a kérdezőt azért, mert még nem csókolózott a barátnőjével.

2010. dec. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

10.42 Én nem azt mondtam hogy inditsák szexel a dolgot, csak hogy csók egy olyan kötődést alakit ki, ami mással nem pótolható. Attól még mulathatnak jól együtt.

Főleg ha lány a csóktól is ódzkodik, akkor nem hinném a következő lépése az lenne hogy ledobja a ruháit.

2010. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
nah megvolt:D:D
2010. dec. 22. 10:32
 17/20 A kérdező kommentje:
de a végén azt mondta nem kapok több puszit mert csók lesz belölle:S
2010. dec. 22. 10:33
 18/20 Funktasztikus ***** válasza:
várd ki az 1 hónapot:)
2010. dec. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Smárold le azt kész ! Ha akarni fogja akkor meg lesz ha nem akkor elküldöd a gec1be és keresel újat ! pörgősen. de szerintem ha nem fog menni a csók akkor hagyjad és ülj le Gta-zni és csókolózol majd 4 év múlva.
2014. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Utolsó! Azóta valószínűleg két dolog történt: 1. szakítottak. 2. már nem szüzek.
2014. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!