Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy nagyon aranyos lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon aranyos lány aki 1 éve barátom. De az utóbbi időben többet érzek iránta mint barátság. Segítene valaki ebben a dologban?

Figyelt kérdés
Meg szeretném neki mondani, de nagyon félek a visszautasítástól de mégjobban attól hogy utánna még ilyen kapcsolat sem lenne köztünk mint most! Nem tudom hogy bejövök-e neki, jól elbeszélgetünk, elhülyülünk, becézget, de van mikor tök fura me beszéleünk hármasban valakivel és beszól h ki kérdezett ilyen piszkálódásnak nevezném ezeket. Állítólag tetszik neki valaki de nem szokta emlegetni meg volt rá eset hogy 1 gaverr mondta hogy jó lessz nekem ez meg ez a csaj és mondtam hogy nekem más tetszik erre Ő csendesebb lett fura arcot vágott. Szerintetek érez valamit irántam?
2009. jan. 22. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy azért hallgatott el mert tetszel neki,lehet azért mert értette hogy róla van szó, szal levette a jelekből. Általában fiú és lány barátságban az egyik mindig többet akar.Szerintem szemez vele,mosolyogj adj felé olyan jeleket hogy érezze hogy tetszik neked.Abból lefogod venni hogy akarja e hogy közeledj felé.MAjd megmondthatod neki őszintén hogy te többet érzel mint barátság. Ha nem sikerülne mondjuk hogy járjatok akkor is meglehet beszélni hogy maradjatok barátok csak utánna már csak erőlödés lesz. Magamból indulok ki.Nekem sajnos megromlottak a kapcsolatom azzal a fiú barátommal aki bevalotta hogy tetszek neki. De azért hajrá!!!Próba szerencse!
2009. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!