Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin érdemes ezt felhozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin érdemes ezt felhozni?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, aki nagyon tetszik. 1X találkoztunk és megtetszettem neki, kiderítette a nevemet és az egy közösségi oldalon írt egy üzenetet. Végül megbeszéltünk egy randit. Nagyon szimpatikus meg minden, szóval tetszik. Viszont én nem vagyok bulizós, sőt abszolút nem járok bulizni, nem igénylem, és nem si érzem jól magam én inkább ilyen beülünk egy kávéra a haverokkal vhova és jót dumálunk, mozizunk stb típus vagyok. Olyan helyen találkoztunk, hogy ezt ő nem tudhatja rólam. Én viszont a képei közt láttam bulifotókat. Érdemes ezt első randin felhozni, hogy én nem bulizok?
2010. dec. 19. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor érdemes felhozni, ha a bulizásra terelődik a szó beszélgetés közben, esetleg rákérdez, de vezetheted te is a beszélgetést és kitérhetsz rá, legalább tisztázod rögtön az elején, hogy te nem amolyan bulizós-pasizós könnyűvérű nőcske vagy...


A pasiknál ez bejön, legalábbis az értelmesebbeknél...

2010. dec. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy ez probléma lenne.Szingli pasiknál meg alap,hogy felraknak magukról bulizós képeket.

És szerintem többen szeretik a nyugisabb lányokat,mint azt akinek állandóan mehetnékje van mutogatni magát.

2010. dec. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha ez tényleg nagyon fontos téma neked, akkor felhozhatod és elmondhatod a véleményed.amúgy meg ha szóba kerül,elég csak akkor beszélned vele erről
2010. dec. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké. Köszönöm a válaszokat:)

Nem nagyon fontos nekem, csak nem akarom, hogy azt higgye, hogy most olyan lányt talált aki majd bulizni jár vele. tőlem mehet egyedül, nem zavar, nem akarom korlátozni. csak engem ne akarjon magával cipelni.

2010. dec. 19. 23:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Mármint úgy egyedül h haverokkal, de nélkülem.
2010. dec. 19. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!