Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam neki? egyáltalá...

Hogyan mondjam neki? egyáltalán érdemes felhozni?

Figyelt kérdés
Elég kényes a dolog :S szóval a barátom túlsúlyos,de nem is az a baj,hanem h ő nem érzi így jól magát :S csak rossz neki így,mégsem tesz semmit :( én mindeféleképp vele maradok,de jobb lenne ha ő is jól érezné magát :( én tudnék segíteni neki,nem kell lefogynia,csak változtatni h neki is jó legyen :( de félek megemlíteni,félek h félreérti :( mit tegyek?:(
2011. júl. 23. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
együtt éltek? hány évesek vagytok? mennyi a túlsúly (kg/cm/kora?) milyen jellegű munkát végez a barátod: ülőmunka vagy fizikai? sportol?
2011. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szólj neki. Úgy értem a túlsúlyáról.

Ha őt is bántja ez, akkor csak még jobban elkeseríted, és fájdítod a szívét.

Inkább dicsérd sokat más dolgokért, pl. helyes az arca, kedves, okos, tehetséges ebben vagy abban, jó vele lenni, vagy bármi, ami pozitív.

Így egyre több lesz az önbizalma, és lesz önbizalma belevágni a diétába is.

Addig is mozduljatok ki, biciklizzetek, mondd, hogy te futni szeretnél, kísérjen el, kiránduljatok, egyetek egészséges kajákat, főzzél neki diétásan.

Legyél vele kedves.

Sokkal többet ér, és motiválóbb, mintha belemondanád a szemébe, hogy "Nézd, túlsúlyos vagy!"

Biztos, hogy ő is tudja, hogy fogynia kellene, ne bántsd meg még ezzel, mert úgy érezheti, hogy nem elég jó neked.

2011. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem érzi így jól magát, úgyis tudja, anélkül hogy elmondanád neki.

Inkább tereld el a figyelmét az evésről... tudtad, hogy a túlevés sokszor az elfojtott szexuális vágyak manifesztálódása?

2011. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat dícsértem eddig is,és engem nem zavar h ilyen... nagyon szeretem... csak látom h ő mégsem érzi jól magát :( de ez lesz :)majd együtt megoldjuk,és ő is boldog lesz :) köszönöm :)
2011. júl. 23. 14:18
 5/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, nem válaszolnál a kérdéseimre, lenne pár tippem a válaszok ismeretében
2011. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!