Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire szabad megnyílni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szabad megnyílni első randin?

Figyelt kérdés

Szóval miket lehet elárulni? gondolom nem jó, ha mindent egyszerre, mert akkor nem vagy olyan érdekes:) De úgy mégis, pl hosszútávú tervekről, álmokról beszélni korai? Vagy mondjuk személyesebb dolgokról? Nem ismerjük egymást, egyszer látott, aztán pár üzenetben randit kért és holnap fogunk találkozni. Egy évvel idősebb nálam, szal kb egykorúak vagyunk. De nekem még nem volt pasim és nem is randiztam soha. Ezt bevalljam neki ha szóba kerül a téma? Vagy csak annyit mondjak, hogy nem volt még komoly kapcsolatom?

19/L


2010. dec. 20. 00:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, majd adja magát, amiről jól esik. Ha eltervezel valamit, és megírod a "forgatókönyvet" úgysem az fog történni.
2010. dec. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem akartam megírni a forgatókönyvet, csak kíváncsi voltam, hogy kb hogy megy:)
2010. dec. 20. 07:56
 3/12 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy ne legyél ideges!:))

Azt nyugodtan elmondhatod, hogy még nem volt komoly kapcsolatod, de csak ha szóba kerül, ha nem illik oda, akkor ne jelentsd csak úgy be.:)

Azt szerintem nem kell mondanod,hogy még sosem randiztál, az már túlragozás lenne, úgysem az a lényeg.:)

Add önmagad, legyél kedves és természetes, ez a lényeg!:)

Sok sikert hozzá, majd írd meg, hogy sikerült!:))

18/L

2010. dec. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oké majd megírom, köszi a tanácsokat. Lassan indulok és kezdek izgulni, remélem jól sikerül:)
2010. dec. 20. 13:45
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon jól sikerült:) Azóta is tökre fel vagyok dobva. nagyon jófej srác, alapvetően sztem elég más a stílusunk azt hiszem, de tök jól kijöttünk egymással. A randi után küldött egy üzenetet, hogy jól érezte magát és szeretne még találkozni velem:)
2010. dec. 21. 08:57
 6/12 anonim ***** válasza:

Jaj, nagyon örülök!:))

Nem voltál ideges? Végig volt témátok?:)

2010. dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy más a stílusotok, az meg egyáltalán nem baj!:))
2010. dec. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerintem se gond, hogy másmilyenek vagyunk. Én amúgy is hajlamos vagyok néha túlagyalni a dolgokat, ő meg olyan spontánabbnak tűnik, szal ez jó sztem. Ha olyan pasival hozna össze az élet, mint én sztem semmire nem mennénk, még abban is elbizonytalanítanánk egymást amiben előtte biztosak voltunk:))

Nagyon izgultam, előtte egy órával már totál remegett a gyomrom is, meg minden bajom volt:))) De jól sikerült. Téma is volt, kiderült h van pár közös ismerősünk, közös sport. És azóta írt már vagy 3X, szal most tök boldog vagyok:)))))

2010. dec. 21. 17:16
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor olyan vagy, mint én. xD

Én is hajlamos vagyok rágódni és agyalni mindenen.

Igen, akkor ez így pont jó, mert ő ki tud ebből Téged rángatni.:))

Sok Boldogságot, és talizzatok újra minél hamarabb! :))

2010. dec. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Összefutottunk ma reggel. De sajna még randira nem volt ehetőség, majdcsak karácsony után. De már hiányzik:( Nagyon megkedveltem:)
2010. dec. 23. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!