Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedési tippek. Hogyan is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési tippek. Hogyan is?

Figyelt kérdés

A téma az, hogy ismerkedni szeretnék.

Erre a célra legalkalmasabbnak most egy szórakozóhelyet tartok.


A kérdésem az lenne, hogy hogyan viselkedjek, vagy miket csináljak, hogy a rendesebb pasik (ne csak a tapizni akaró perverzek) is megtaláljanak?


Amúgy egy rendes, kedves lány vagyok, nem plázacica. De szórakozni szeretek.

Ötletek?


Köszönöm! :)


2010. dec. 20. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
A 'rendes' fiuk nem nagyon járnak ilyen helyekre. Én sem. (nem nagyképűségből, mert nem vagyok az, de nem vallom magam 'rajcsávonak'.) Ennek ellenére lehet hogy találsz ott is, de... Amúgy hol laksz?
2010. dec. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A diszkó és a művelődési ház is szórakozóhely.

Tehát a kérdés az, hogy milyen szórakozóhelyről van szó és mennyi idős vagy?

2010. dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Bp-nél lakom.


Szórakozóhely alatt pedig az ilyen "bulizós" helyeket értem.

De kihangsúlyozom, h a kultúráltabb fajtát, nem pedig azt, ami tele van a diszkópatkányokkal. :D


18 éves vagyok.

2010. dec. 20. 18:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne csak diszkóban légy nyitott az ismerkedésre! Hétköznap is figyelj oda magadra, légy nyitott, keresd a szemkontaktust, mosolyogj! Bevásárlóközpontban, buszmegállóban, buszon, utcán, bárhol összefuthatsz azzal a sráccal, akit keresel, csak légy nyitott! Ne a földet bámuld, hanem keresd az interakciókat, a szemezést!

Buliban nehezebb, mert ahhoz, hogy kitűnj a tömegből, jól kell kinézni, ott csak a külső számít, meg diszkóban általában olyan srácok kezdeményeznek, akik vagy részegek, vagy csak egy éjszakát akarnak, a legtöbb srác meg nem mer diszkóban sem csajozni. Persze mindig van kivételek.

2010. dec. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazad van és tudom is. :)


Óóó hát én annyira nagyon odafigyelek mindenhol, hogy szerintem néha már az a baj. :(


Én nem zárkózom el, nyitott szemmel járok.

De elég kilátástalannak érzem a helyzetet gyakran már.

De nem sajnáltatom magam, csak tippeket szeretnék, hogy magamfajta lány mit tehet a cél érdekében.


Köszi a választ!

2010. dec. 20. 19:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Annyit még, hogy nincs varázs pirula, nincs jó tündér, ami segít. Ha az ismeretségi körben nem sikerül párt találni, akkor csak az van amit írtam. Az első lépést te is megteheted, ha megtetszik valahol egy fiú, nem kell leszólítani, randira hívni! Sokszor elég csak mondani valamit, segítséget kérni valamiben. Pl boltban megkéred, hogy vegyen le neked valamit egy magas polcról, vagy segítsen mondja el milyen parfümöt szeret, mert a bátyádnak akarsz venni ajándékba. Vagy csinálj úgy, mintha véletlenül neki mennél és utána lehet pár mondatot váltani. Ha szerencséd van, akkor kialakul egy kommunikáció, vonzalom. Most ennyi jutott eszembe.
2010. dec. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hű..most végig egy ember írt?

Vagy hogy van ez? :D


Amúgy mindegy. Köszi!

Igyekszem nyitott lenni, majd segítséget kérek. :)

2010. dec. 20. 20:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, csak az utolsó kettő voltam én. Vagy is így már három! :D
2010. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Okés, értem már. Csak ugyanannyi százalékosok vagytok. :)
2010. dec. 20. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!