Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Koripályán ismerkedési tippek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koripályán ismerkedési tippek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok Kiszemelt az nincs, de gyakran járok korizni... Egyáltalán kezdeményezzek én, ha bejön egy srác???
2009. dec. 18. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
pl véletlen neki mehetnél a kiszemelt srácnak,vagy esetleg gyengéden felis lökheted...:D
2009. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát erről tudnék mesélni xD

Attól függ hogy csak korizni jársz ki vagy meccskre is:)

2009. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meccsre is meg korizni is!! Kíváncsivá tettél!!! :D


Egyébként ez a belemenős, fellökős jó dolog. Csak általában utána az van, hogy bocsi, bocsi, bocsi... és koriztok tovább...

Az meg szerintem elég gyenge szöveg, hogy kárpótlásul meghívhatlak egy forralt borra?..Vagyis, ha a pasi mondja ezt akkor persze jó, de lánynak szerintem ez nem jó duma.

Ti mit gondoltok?

2009. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nekem olyanok voltak, hogy a srácok kezdeményeztek, de volt egyszer egy olyan hogy bnőmmel voltam kint, és fogtuk egymás kezét, mert eleinte nehézkesen indul, és elengedtük egymást 2 körig, és mellém jött valaki azt hittem bnőm s megfogtam a kezét, oldalra néztem s egy srác volt :D Szerencsémre nem zavarta, sőt jót röhögtünk rajta. :)
2009. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon nagy...xD (előző válaszoló története) Ha nem tudsz mondjuk megállni, akkor megkérsz valakit, hogy mutassa meg, hogy hogyan kell.:D Más ötletem nincs. Velem olyan volt, hogy nagyon korán reggel mentem és ott volt egy fiú én meg mindig elestem és felfigyelt ezért rám. Oda jött megkérdezni, hogy jólvagyok-e.:D De nem nagy kedvem volt megismerni nem volt olyan helyes.:P (és amúgy nem szándékosan estem elxD)
2009. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak korizni járok... és kösszykeh a tippeket...
2009. dec. 19. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!