Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez jó jel, első randi után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó jel, első randi után?

Figyelt kérdés
Volt egy randim egy sráccal és azóta is keres mindig. SMS-t írt a randi után , hogy jól érezte magát velem, meg facebookon írt üzeneteket, hogy nagyon tetszem neki. Érdeklődött, hogy milyen napom volt. Ez jó nem? Ezek szerint akkor tényleg nagyon tetszhetek neki, ha ennyire érdeklődik folyamatosan.
2010. dec. 21. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem dehogy! Ezek szerint karácsony estéjén megakar ölni téged és tervezgeti már -.-"
2010. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. válaszolónál a pont!
2010. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
uff...-.-
2010. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hogy ez nem jutott eszembe:))

Nem vagyok valami tapasztalt randizó, azért kérdeztem. Barátnőim mindig azt mesélték, h randi után sokszor 2-3 napig nem is kereste őket a pasi. Szal kicsit furcsa volt h mindig ír, de nagyon jól esik:)

2010. dec. 21. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:
jájj te lány, hát ennyire vágysz a megerősítésre?:D odáig van érted, szval el ne rontsd! és örülj a fejednek :D
2010. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem dehogy, ez azt jelenti (főleg a facebookos rész), hogy ki nem állhat és így akar lekoptatni..
2010. dec. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem SMS-ben meg facebookon köszönném meg...de ha aztmondja tetszel neki miért ne lenne jó jel? Most várj míg elhív mégegyszer :)
2010. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!