Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zsolt vagyok,13 éves. Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsolt vagyok,13 éves. Van egy lány úgy hívják nadin és nagyon tetszik! Mit csináljak. Elég csúnya vagyok és rám se bagozik, vagyis bagozik de nem rám! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 18:11
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Hülyék...x D ez kamu de nagyon bírlak kérdezőx DD
2010. dec. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon ari vagy. :))
2010. dec. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Nagyon kedves vagy:D
2010. dec. 22. 12:20
 24/40 anonim ***** válasza:

Szia!

Adhatok par tanacsot a kulsoddel kapcsolatosan??? Szerintem neked sokkal jobban allna egy rovid haj ami tudod ugy kicsit fel van zselezve vagy mi...Meg nem tudom h sportolsz-e?? Mert a sport is sokat valtoztathatna a kulsodon, plusz meg jobban is erezned magad tole!!!!!!

Persze ez az en velemenyem..14L

2010. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsaidat! Megfogadom őket.
2010. dec. 22. 15:06
 26/40 biohazardxxx ***** válasza:
100%

Szeva kis haver.


Elárulok neked valamit, nem azon mulik hogy nézel ki!

Ha megismer a csaj és látja hogy kedves aranyos jolelkü vagy és szeretet sugárzol felé akkor abbol kell látni hogy van valami benned. Nem a külsőből! ha meg csak azt látja meg annyit ér a csaj is. Nem vagy ronda csak fiatal. tudom ma ez a trendi hogy minnél hamarabb mindent... Figyu én sem vagyok egy királyfi, sőt... De most megtaláltam azt akit szeretni tudok ugy hogy nem is láttam képet elöszzör rola se ő rolam és úgy szerettünk egymásba hogy beszélgettünk sokat és remek lelke van neki.

Én azt mondom hogy várj egy kisit még, és az igazi nő nem a kinézettel foglalkozik majd...


23F

2011. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 Satanné ***** válasza:
nem vagy ronda.....a szépség/rondaság szubjektiv.....amúgy egy tanács: még ne csajozz...éld ki gyerekkorod, mert megfogod bánni, ha nem.....most még annyi minden jobb van egy lánynál....mondjuk kettő :D nah jó ez csak vicc......tényleg hanyagold még......és tényleg jó lenne ha legközelebb nagy betűvel irod a csaj nevét, az a tisztelet jele :)
2011. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 Funktasztikus ***** válasza:
hevr haggyad..nem érdemel meg te sokkal okosabb lányt érdemelsz:)
2011. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok szintén 13. Eddig nem igazán voltak olyan srácok akik tetszettek, de egy volt nem rég. csak nem vett komolyan, mert idősebb nálam.

Én azt mondom, hogy a külsődet el kell fogadnod, mert attól hogy letolod tüsire a hajad, kigyúrod magad, lehet hogy jobban fogsz kinézni, de ha bunkó vagy és senkinek se szimpi, akkor cs.eszheted a jó kinézeted. Persze a frizudon változtathatsz, meg sportolhatsz is de elsősorban fogadd el magad olyannak amilyen vagy és ne mond magadra, hogy csúnya vagy mert h szokták mondani? minden fejben dől el? igen ez az. szóval, prbálj meg mindenkivel kedves lenni, és némi önbizalmat önteni magadba, mert így senkinek se kellesz. Am egy tanács bagós csajjal ne kezdj. TÜDŐRÁK!!!

2011. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

szegény srác, tényleg érdekes külsővel lettél megáldva.

1. nagyon fontos szabály: ha a lányt nem érdekled, hagyd a fenébe. persze 13 vagy, majd kinövöd, most ugy is hiába mondom. szóval 1000+1000 lány van aki szóbajöhet, ne az kelljen aki le se szar

2. nagyon fontos szabály: ez elfelejtettem hogy mit akartam mert haver közben rámirt msn n, szóval majd leirom ha eszembejut. a lényeg asszem hogy


jaaaa megvan, na szóval, én ugy tudtam növelni magamban a hitet hogy igenis lehet egy szép barátnőm nekem is, hogy olyan fiukat kerestem akiket kevesebbre tartok magamnál, és mégis van barátnőjük, nem is akármilyen, akkor nekem miért ne lehetne? hiszen jobb vagyok náluk...

ego! ez kell a csajozáshoz... és amugy tényleg... :)


na sok sikert :)

2011. jan. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!