Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna, ha a barátnőtöknek ilyen gondjai lenének? (lent)

Figyelt kérdés

Koraszülött voltam (7. hónap) és a szívemben az egyik fő érbillentyű nem fejlődött ki, ezért lehet, hogy késöbb meg kell műteni és a cukorbetegség sem valószínűtlen. A műtét miatti vágások zavarnák a fiúkat?

Emellett asztmás vagyok. Nem nagyon merem elmondani senkinek, mert nem akarom, hogy sajnáljanak vagy gyenének tartsanak. Itt, név nélkül kérdezem a véleményeteket.


2010. dec. 21. 19:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

19:21

teis asztmás vagy és van szívprobémád?

emiatt nincs senkid :O

Hogyhogy? Mikor elmondtad visszautasítottak vagy mindenki tudja és ezért nem akarnak semmit tőled? :o

2010. dec. 21. 19:25
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem van vágás a hasomon,mert a két kölkömet,akikre büszke vagyok és a párom is az,csak így tudtam világrahozni.A mellemen is van,mert rosszindulatú csomót vettek ki onnan.Egyiket sem én rendeltem.De én büszkén emelem fel a fejem,hogy ezt is végigcsináltam és én győztem.Senkit nem zavar a heg,fördőruhát is veszek,amivel igyekszem takarni,de nem tartom fontosnak.Aki szeret,az azért szeressen,amilyen vagyok.Ha ezt befolyásolja egy vágás,aminek az életemet köszönhetem,akkor ne szeressen,de úgy gondolom,hogy akkor sosem szeretett.
2010. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A barátnőm is szívbeteg volt, oldalt, a melle mellett a mai napig ott van a vágás. Nem zavar, inkább örülök neki: a vágás nélkül nem élne, és nem lehetnék vele boldog...
2010. dec. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

19:21- es vagyok :) és mint írtam NEM emiatt nincs most senkim ;) a lányok általában engem választanak mert a betegségem miatt tudják, hogy nem lehetek bajos gyerek;) és én általában 3. ismerkedő alkalommal szoktam elmondani, imádják a sebemet tapizni :D

amúgy nekem tüdő verő eret kellett beültetni

2010. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ha érdekel a sztorim elmesélem neked akár itt akár priviben ;) 19:21
2010. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem zavarna
2010. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
bárcsak lenne már vkim ez egyátalán nem zavarna f17
2010. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Funktasztikus ***** válasza:
az én bnöm epilepsziás:D:/ szoval ha jol nézel ki számomra nem érdekel:D
2010. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nekem meg van egy 10 centi hosszú heg a lábamon.

A sebet akkor szereztem, mikor szaladtam hazafelé, elestem, és beleállt egy akáccsonk a jobb combomba. Teljesen szétszakadt a lábam, össze kellett varrni.

De én büszke vagyok rá, és mutogatom mindenkinek, hogy néézd, nézd, ez történt velem, az emberek szeretik az ilyesmit.

2010. dec. 22. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz:

Aki szeret, az így is elfogad, aki meg nem, annak nem mindegy???


Nekem ugyan nincsenek vágásaim, viszont "láthatatlan" hegeim vannak. Más okból kifolyólag, és nem lehet látni, ugyanis a lábujjam egyik oldala mélyén van- :)

2010. dec. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!