Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdenétek vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki szinte minden tekintetben gyönyörű. Olyan brutál kék szemei vannak, hogy el se hittem először hogy nem kontaktlencse. Az arca hófehér és sima, sötétbarna haja van és valami elképesztően szépen ívelt szemöldöke. Sokáig csak néztem, mert nem lehet nem nézni, aztán elkezdtünk beszélgetni, amitől még jobban megtetszett. Meg is lepett hogy ilyen értelmes és művelt, nem azzal van elfoglalva hova menjen inni este. Legalább olyan felemelő érzés beszélgetni vele, mint nézni. Közelebb is kerültünk egymáshoz, legalábbis én így érzem. De egyszerűen olyan távolságtartó ha magáról kell beszélnie és az érzéseiről, hogy fogalmam sincs hogy jöjjek rá mit gondol velem kapcsolatban.
2011. okt. 18. 21:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
Azért van a kis szád hogy megkérdezd nem? :D Mindent bele öcsi :D
2011. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azt a választ kapnám hogy ilyet felesleges kérdeznem. Ha tudom tudom, ha nem nem.

De nem lehet tudni, mert semmit nem lehet róla leolvasni.

2011. okt. 18. 21:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Biankának hívják?
2011. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem.
2011. okt. 18. 21:38
 5/12 anonim ***** válasza:

akkor szerencse... amúgy az ilyen lányokat jobb kerülni, csak pórul jársz vele.

tutira szűz a csillagjegye!

2011. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom kerülni. :)
2011. okt. 18. 21:43
 7/12 anonim ***** válasza:

Értelmes és szép, kerülni kell.. ááááá :DDD


Nehogy kerüld már, örülj, hogy ráakadtál. Valószínűleg oka van annak, hogy zárkózott, ezt nagyon sok minden befolyásolja... Lehet csak idő kell neki, ez pl nálam is így van. Lehet, hogy sok rossz dolog érte már, és nem szeret róla beszélni, vagy nem akar terhelni vele, vagy bizalmatlan, stb.. Viszont egy baráti tanács.. ne akard erőszakkal kiszedni belőle mit gondol rólad, mert az idegesítő, és annál kevésbé akarja majd elmondani.

2011. okt. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem azért kell kerülni mert szép és értelmes... amúgy ha megnyugtat én is csak tanácsolni szoktam, én sem tudtam elkerülni... neki is ütköztem a jéghegynek, aztán elsüllyedt a hajó! mindenesetre sok sikert a jégkirálynőhöz.
2011. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Elég régóta ismerem. Már első beszélgetéskor mondta hogy ne is idegesítsem a kérdezősködéssel, mert akkor viszlát. :)

Ha kérdezek róla azonnal idegessé válik. Pedig megbízhatna bennem régen.

2011. okt. 18. 21:56
 10/12 anonim válasza:
Keress valakit aki jó barátja, barátkozz össze vele, és talán úgy többet megtudhatsz:)
2011. okt. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!