Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudom, hogy nagyon fura ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nagyon fura ez a kerdes, de azt szeretnem, ha rajonne, hogy mit veszitett, tudnatok segiteni? *tobbi lenn*

Figyelt kérdés

Visszautasitott az egyik srac, nem mondta a szemembe, de nem hajlando azota velem beszelni miota elmondtam neki, hogy tetszik. Es most szeretnem valahogy ereztetni vele, hogy igen is sokat veszitett. Egy suliba jarunk, mint tegyek e cel erdekeben.

Ertelmes valaszokat legyszi...

17L


2010. dec. 22. 15:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

15.31 vagyook.

Visszájára lehet forditani a dolgot.

Fog ő utánad futni, de nagyon sok türelem kell hozzá.

Fiubol vagyok, csak tudom.

Az a lényeg hogy amig te futsz utána, ő egyértelműen nem tud futni utánad.

Ha (B) van (A) mögött, akkor nem tudja (A) kergetni a (B)-t, mert B nem hagyja.

Hanyod kell. bár nekem még nem sikerült mert bas*ott nagy türelem kell hozzá.

Ha észreveszi hogy sosem vagy fent msnen, hárni fog az agya, hol lehet, mit csinálhat, vagy legyél csak rejtve,

mert volt olyan csaj akivel 5 órán át msnen voltunk és azt vártuk hogy irjon a másik és utána nagyot röhögtünk rajta.

Ne vedd figyelembe, tudod,

Mindenkinek az kell aki megalázza, ez egy régi mondás, ezért ilyen durva-.

Akinek elébe dobod magad, az belédrug, (lásd jelenlegi szituációd)

Akibe belérugsz, az letérdel eléd.


Ha valakivel ekdves vagy rászurhatsz.

Légy flegma, kissé nagyképű, és nevess nagyokat amikor lát.

Ha lekoptat téged, mint azt tette, aztán egy gyenge vagy épp kanos pillanatában nincs kihez fordulnia, lehet hogy felkeres téged, és utána mondvacsinált okokból kidobhat!

NEM FOG ÉRTÉKELNI!

de ha hagyod, hagyod hogy gürcöljön majd érted, akkor meg fog becsülni.

A könnyű prédát senkisem szereti.(lásd trabant)

Amiért gürcölni kell azt mindenki szereti (BMW)

Amikor telik az idő és majd meghalsz érte, értelmezd magadban, hogy az idő neked telik most rosszul, neked telik lassan, de idővel ő lesz az, Kb 1-2 hét, aki megfogja érezni hogy nem látja zöldnek az msn en a neved, És ő lesz az akinek savanyuan fog telni az idő.

Sajnos tapasztalatbol tudom.

2010. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Remelem igazad van, es koszonom szepen...
2010. dec. 22. 15:49
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért is fog visszatalálni hozzád, mert

tudja hogy megbántott valakit aki csak kedves volt vele.

És mivel eredendően ő is ermber, és érez, meg fogja bánni,

hogy olyasvalakit bántott meg, aki szeretettel fordult felé.

És jóvá akarja majd tenni, ha másért nem, max a lelkiismerete miatt,

deha a gyerek szűz, akkor sem lehet hosszú életű mert mi fiuk is kiváncsiak vagyunk milyen mással, nemcsak az elsővel.

Ha órák telésével nem is, de napok telésével, olyan napok telésével, amikor hanyagolod, átnézel rajta, egyre közelebb fogod magadhoz húzni.

"Mert gondolkoztatni fogja az hogy mi történt hogy iylen gyorsan leszállt rólam?"

Szerintem vagy szűz vagy fél a lányoktól, vagy önmagát nem fogadja el és ugy gondolja más sem fogja elfogadni őt.

Türelem. Türelem.

2010. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig varjak? Heteket, honapokat? De nem tudom, hogy viselkedjek vele, ha osszefutunk, legyek kedves vele, ha koszon, koszonjek vissza neki, vagy nezek el vagy hogy?
2010. dec. 22. 16:00
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézz félre

az jobban fáj neki mint egy pofon.

Mindenkinek az fáj, ha nem törődnek vele.

Az nem,ha törödnek. Az tirkán fáj.

Ne is nézz rá.

Ha ránézel, tudja hogy számot tartasz rá, vagy bemagyarázza magának.

Én 1 hónapot javaslok. Keress valami hobbit, vagy járj el futni vagy fitnessezni, tegyél ki lélekhez szóló videót vagy képet mint :

http://www.youtube.com/watch?v=bnVUHWCynig

Akit börtönbe akarsz zárni menekülőre fogja fogni, akit lazán tartasz magad mellett, hű marad.

Ha egy kutyát szoritasz huzol magadhoz el fog huzni onnan. fura példák de igy működnek az emberek. ilyen nemes egyszerüséggel.

Tegyél ki ilyen dolgokat, és burkolva érezni fogja vagy érezhetőnek fogja fel hogy neki szól.

[link]

[link]

ezen képeket magára fogja éreni mivel magával van elfoglalva.

Ne akarj többnek látszani mint ami vagy, pusztán játssz vele.

Ne vegyél hirtelen fullos telefont attol még nem fogsz ke

lleni neki.

Lehet h teis bejöttél neki és te megelőzted, és ezt ő a saját dolgának tekintette, hogy ő kezdeményezzen de ezt elvetted tőle...

Ha rosszat akarnék mást irnék.

CSak igy érheted el a célod.

Ha nem hát nem, oké, igy kell felfogni, és ha észreveszel egy kis jelet,

egy idegen cim vesz fel msnre, csakhogy megtudja, hol vagy, miértnem vagy fent már 1 hete, lehet hogy csinál egy lány névből msnt hogy ne tünjön fel neked, de hiddel,

lépni fog, ha hagysz neki teret.

És ha lépett, akkor még bátrabb lesz és ujra lépni fog.

Millió haverom járt igy.

Lekoptattak egy csajt, aztán mikor rájöttek hogy senkinek sem olyan fontosak, nincs kire gondoljanak, kérdezgették: te, miért nem érdeklem már, mit tehetnék?

sok sikert

25F

2010. dec. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Koszonom! Szerintem szukseg lesz ra!
2010. dec. 22. 16:31
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne csinálj hülyét magadból, törődj bele. Akkor is elég jól ismerhetett, amikor visszautasított.
2010. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!