Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Mire gondoltok errol?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mire gondoltok errol? Az egyik csaj bevallotta nekem hogy szeret, most meg ram se nez, miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk??
2010. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mit?- bocsi elirtam..
2010. dec. 22. 21:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy mit miért csinál...

Biztos öngyilkos akar lenni és ott már nem lesz szüksége rád, nem akar fájdalmat okozni neked...

Most ez a baromság jó neked, ha ilyet írok??

Ismered őt, kérdezd meg őt.

2010. dec. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jo, de nekem ez fura, egyik percbe meg szeret a masikba meg elmegy mellettem mintha nem is ismerne....
2010. dec. 22. 21:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi volt a válaszod a "vallomására"? Mert ha elutasítás, akkor egyáltalán nem meglepő.
2010. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Semmi. Nem mondtam neki semmit....
2010. dec. 22. 21:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem is tettél?? Mert akkor ne csodálkozz...
2010. dec. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

ha semmit nem tettél, akk mire számítottál? :D

gondold magad a helyébe, vlkinek szerelmet vallasz, az a vlki le se sz*r, megharagszol rá és levegőnek nézed

ez logikus

2010. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt várja, h te lépj, ami nem csoda, végülis tett egy bátor lépést, te meg csak néztél, és hagytad, h átnézzen rajtad. Meg kéne kérdezned, ha akarsz tőle vmit, ha nem, akk hagyd békén a szerencsétlent.
2010. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!