Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknál tényleg csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál tényleg csak a külső számít?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 09:16
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
67%
Könyörgöm ne dumáljatok már arról, hogy a külső nem számít! Összerosálom magam. Aki csúnya (és tényleg csúnya), azzal nem fog járni egy szép lány, még akkor sem, ha normális, és nem pitsa. Tudjátok miért? Mert annyi udvarlója van, hogy válogathat belőlük, akkor miért a csúnyát választaná? Lehet, hogy hatalmas szíve van a csúnyának, de a jobban kinéző pasit fogja? Mert lehet, hogy kissé kevésbé kedves, de jobban néz ki.. Ne álszenteskedjünk már az anyátok úristenit!
2010. dec. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó, ott a pont!
2010. dec. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem állszentség, tényleg nem az külső a legfontosabb. Ott van a gáz, hogy nem is a jófejség, a hatalmas sziv a vonzó, hanem az, ha valaki igazi férfiként viselkedik. Legyen önbizalmad, minden helyzetben maradj nyugodt, ne bizd a lányokra a döntést semmiben, legyenek haverjaid akik tisztelnek, ellenségeid akik félnek tőled, eredményeid az élet más területein. Nagyjából ennyi.

Dominancia uraim, dominancia!

2010. dec. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

R.

a külső és a belső egyaránt.

kell az, hogy ápolt legyen, és kell az, hogy valami megfogjon benne. Nem is értem, miért kell rangsorolni, hogy melyik a fontosabb. Szerintem mindkettő ugyanúgy..


18/L

2010. dec. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Én vagyok olyan domináns, hogy nincs szükségem haverokra. :)
2010. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fiúknál is ugyanúgy számít a külső.
2010. dec. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
számít a külső, nem is keveset. az adja az első löketet :) . az ami megfog, és a belső az ami megtart.
2010. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

A belső is számít nekik. A pénztárca belseje. Ezt felesleges tagadni. Nem kell elhinni a szűz nagylányoknak, hogy ő nekik csóró pasijuk van és jajj de szerelmesek. Az ilyeneknek még pasijuk sem volt, férfiról meg csak álmodozhatnak.


Nőknek pláne akkor számít a tárca belseje, amikor már saját családot akarnak. Mindenképpen pénzes pasitól akarnak gyereket, aztán meg hoppon maradnak és jó lesz egy csóró id*óta, aki felneveli.

2010. dec. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
90%

Bírom az ilyen mindent tudok, önbizalom hiányos, NULLA hapsikat...

5 éves kapcsolatom van és nem sok pénze van a páromnak..

Ugyanakkor nem a világ legszebb férfija, de én imádom...

A szerelem sok mindenről szól, de nem a pénzről. Akinek az a fontos, az nem szerelmes.


Ja: az összes férfi hűtlen és csak azért tart nőt, hogy dugjon, amúgy csak magára hajlandó gondolni, lelketlenek és önzőek.

(ugye, hogy ez sem 100%-ban igaz ti hülyék?)

2010. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Szállj le a magas lóról, utolsókám. Azért megnézném szerencsétlen f-szidat, mit mond a hátad mögött, mert eddigiek alapján egy házisárkány vagy.
2010. dec. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!