Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknál tényleg csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál tényleg csak a külső számít?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 09:16
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

LOL

[link]


Amúgy csajokban/pasikban/egyebekben gazdag boldog karácsonyt mindenkinek! :D

2010. dec. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
...ja, meg persze újévet is!
2010. dec. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 kífhagi válasza:
Nekem nem,van egy srác nem néz ki jól de jó fej,kedves,aranyos,okos meg minden és képzeld szeretem őt.Csak egy baj van,hogy a fiú nem ilyen mivel én is csúnya vagyok.De jó lenne találni egy olyan fiút aki a belsőmért szeret és nem azért,mert valaki egy pláza cica.
2010. dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
nem
2011. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Miért a fiúknak mi számít?

na srácok, melyiket választanátok:


tegyük fel kedves de csúnya:

[link]


vagy bunkó de szép (és gazdag):

[link]

2011. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Amúgy meg (utolsó vagyok) én szeretem a pasikon a hibákat (pl. nagy ott, elálló fül, olyan cukik :))

Higgyétek el, nem a pénzére hajtok a barátomnak (mivel nincs neki) hanem van bennem annyi tartás, és élni akarás, hogy önerőből munkából leszek gazdag, mivel nem azért járok pénzügyi egyetemre, hogy utána egy eltartott h.lye p.csa legyek, aki más pénzére utazik! Az előző barátomtól SOSE KAPTAM AJÁNDÉKOT MÉG KARÁCSONYRA SE mégse ezért szakítottam vele (és annyira überállat pasi se volt)


Ne általánosítsunk!

2011. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Na még egy:

Az egyik ismerősöm (42 kilós, de nagyon jó csajnak számít, mert kicsit r.bi) imádja a dagikat :D

Barátnőm szintén imádja!

Másik barátnőmnek az idősek tetszenek (nem a pénz miatt, hanem a karakteres arc miatt)

Még egy barátnőmnek meg a pláza fiúk tetszenek!


Amúgy a kinézet is viszonylagos dolog... Kinek mi a csúnya? Engem taszít, ha egy fiú szedi a szemöldökét, és borotválja magát mindenhol (egy pasi legyen szőrös)

Másnak meg alapelvárás a csupaszság! Ízlések barátaim :)


És ne nézzük le a nőket, nem mind hárpia és pénzéhes p.csa :)

2011. jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!