Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig tartson az első randi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartson az első randi? 16/F

Figyelt kérdés
Elhívtam a barátnőmet randira, sétálni, sütizni, meginni egy kávét beszélgetni, ilyesmi. 14:30 kor találkozunk, mennyi ideig érdemes egymással lenni? Sötétedésig?
2010. dec. 23. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Bedobod a sütit,felhörpinted a kávét és tűz haza! 14:35-nél tovább ne tartson!

Ne legyél már ilyen tufa! Amíg jól érzitek magatokat...

2010. dec. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Lóf. 1 óra max. aztán helló. Figyelj haver, ha most kezded az ipart: sose tűnj hajtósnak, mert téged fognak elhajtani. Amikor belemelegszetek a beszélgetésbe, akkor köszönj el. Vagy este, vagy másnap hívd fel, és hívd el újra. MEG NE KÉRDEZD, HOGY WTF!!!! Naná, hogy akar találkozni. Ha mégsem, akkor ne fogadd el a baráti kapcsolatot, keress magadnak mást.
2010. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a "Randiszabályzat" című nagykönyv szerint(csak miattad olvastam utána!!!) a randinak pontosan 3óra 6556841egész5153tízezred percnek kell lennie, ha nem így teszünk akár el is veszíthetjük szerelmünket...

szóval nagyon vigyázz!!



...hogy ne dőlj be nekem...



Hát hogy jut ilyen eszedbe:D?! ügye ez nem komoly kérdés? addig legyél vele, amíg szeretnél, amíg elengednek, amíg őt elengedik, amíg kedvetek tartja.

ezt nem interneten fogod megtudni, butafiú...

:)

L/16

2010. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a barátnődet randizni?

ha barátnőd akkor hogy hogy randiztok? nem csak taliztok?

vagy nemértem :D

2010. dec. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Még valami: ha elérkeztek egy olyan pontra, amikor érzitek, hogy erőltetett a dolog, véged. Azt a pontot SOSE érd el, ezért köszönj el előbb (amúgy is kell vmi a kövi randira is :)). Max. 1 óra. Good luck!
2010. dec. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ameddig meg nem d*god. De mivel első randi, elég a cumi is.
2010. dec. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!