Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem lehet a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a legtöbb nővel jót beszélgetni? Miért csak a közhelyes dolgok érdeklik őket? Miért ilyen felületesek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 17:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
héjjhéjjhéjj! ne általánosítgass, mert megsértődöm
2010. dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Megfordíthatjuk a dolgot, lehet, hogy veled nem állnak szóba az intelligensebb nők :)

Vagy csak simán rossz helyen próbálkozol.


F/29

2010. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%

Ne általánosíts.

:OO

2010. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%
De lehet, édesem...smink, rucik, műköröm,..hallgass nagyanyádra xD
2010. dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
Ha neked a jó nő a szőke, felfújt szájú-mellű cicababa, akkor ne csodálkozz.
2010. dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%

Nem igaz, hogy nem lehet. Csak éppen nekem az a tapasztalatom, hogy nagyon sok pasit nem is érdekel, mit gondol a nő, csak a megszokott, sablonválaszokat akarja hallani, és ha a nő valami eredeti gondolatát elmondja, akkor a pasi egyrészt azt gondolja, hogy "na ez a csaj sem komplett" vagy meg sem érti az elhangzottakat, vagy átvált "nézek és bólogatok de közben tök másra figyelek" üzemmódba. Ezért aztán akinek vannak ugyan eredeti gondolatai, azok is megszokták, hogy ezeket nem kell rögtön bedobni, maradnak a közhelyek, és az egyéni meglátásaikat csak akkor merik előhozni, ha erre külön kérik őket, illetve ha pasi is mond valami érdemlegeset, amire lehet reagálni.


Különben azt azért hozzátenném, hogy nem lehet mindig csak komolyabb, vagy mélyebb témákról beszélgetni, sokszor jólesik "csak úgy" csevegni vagy viccelődni.


Másrészt, a fentiekből kiindulva, nekem meg az a tapasztalatom, hogy sok pasival szintén nem lehet jót beszélgetni, mert vagy nem nyitottak semmire, amiből kialakulhatna egy jóféle beszélgetés, vagy pedig nem képesek beszélgetni, csak szónokolni, azt meg nagyon utálom, ha nem hagynak szóhoz jutni.

2010. dec. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%
Én még a buszmegállóban a 90 éves nagymamival is jól eltudok beszélgetni. Imádom ezeket az idős embereket. Aki meg olyan mint te, talán inkább elkerülöm.
2010. dec. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Tévedsz, velem lehet jókat beszélgetni.
2010. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
Mert te is közhelyes vagy, így idomul hozzád!
2010. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz nem általánosítanom (bár a kérdésben "a legtöbb nő", nem "minden nő" szerepel), ha egyszer a rengeteg nőből, akit közelebbről megismertem (és itt nem csak párkapcsolatra gondolok), egy-kettő talán, aki tényleg értelmes volt. Ehhez képest meg csomó olyan (férfi) barátom/haverom van, akik rendkívül intelligensek. És akkor még arról nem is beszéltem, hogy az igazán szép nők sajnos mennyire üresek belül... Nem kell több olyan kapcsolat, ahol a csaj tankönyven, Twilighton meg Harry Potteren kívül mást nem olvasott életében, ahol csak a disney-mese meg a romantikus komédia a film, ahol értetlenül néznek rám, ha nem a jobban fizető, hanem az érdekesebb állást választom, ahol esténként a mindennapi teendőkön/pletykákon kívül másról nem lehet beszélni... pedig szeretni nagyon tudnak ezek a nők is (nem félreérteni), de mit tegyek, ha nekem az kevés?
2010. dec. 23. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!