Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem lehet a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a legtöbb nővel jót beszélgetni? Miért csak a közhelyes dolgok érdeklik őket? Miért ilyen felületesek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 17:23
1 2 3
 21/24 szamóca. ***** válasza:

kezdem azt hinni hogy az emberek keményen elmennek egymás mellett... nem vagyok egy iq fájter, meg elég sajátos nézőpontom van a legtöbb dologban, talán ezt tudtam volna felhozni eddig indoknak...de azthiszem szimplán elbeszélnek egymás mellett.

nekem voltak ugyanilyen problémáim férfiakkal. Most persze, felhoztátok példának az olvasást. ez egy dolog, én ugyan szeretek olvasni, de értem azt is, hogy van akit más érdekel és egyszerűen nem köt le egy érdekes könyv vagy novella.

de egy csomó olyan férfival találkoztam akikkel ugyanúgy ahogy tileírtátok a nőket, egyzserűen nem lehetett beszélgetni, semmiről. az alapvető kommunikáción túl egyszerűen nem értették hogy mit akarok mondani, persze lehet hogy nem tudom átadni gondolataim lényegét.

szeritnem viszont ez nem nemek kérdése, mert tényhogy beszéltem már olyan nővel is aki buta volt mint a s*ggem. talán csak gondolkodásmódok, embertípusok kérdése. Van aki sokkal jobban bonyolítja a kérdéskört, és van aki csak a szimplán kimondott szavakat értékeli. Szeritnem oda nem vezethető le hogy a barátaiddal persze milyen jókat bezsélgetsz, ez szerintem fordítva alakul. Azért elsz valaki a barátod, mert vele éppen megértitek egymás gondolkodását. nekem legalábbis az összes barátomban van valami "közös", leginkább az ahogy kifejezik magukat és ahogy a világot látják.

de egyébként gondoljátok el...ha nem lenne nehéz megfelelő partnert találni egy normális kapcsolatra, semmi szép nem lenne abban ha megtalálod azt az egyetlen nőt/férfit, akivel végre megértitek egymást :)

2010. dec. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok, csak én a fiúk terén. Egyszerűen nincs olyan fiú-eddig csak eggyel találkoztam-akivel normálisan, értelmesen el lehet beszélgetni a világ dolgairól.


Úgyhogy a fiúk sincsenek toppon ami a beszélgetést illeti. Mégsem általánosítok, hogy ezek a fiúk csak "azt" akarnák..


Kevés a valóban intellignes ember, sajnos nagyon ki kell fogni. Teljesen megértem, hogy nálad is egy emberi kapcsolatot a beszélgetés tesz teljessé. Ez az alapja mindennek.


L/19

2010. dec. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

jó lenne nem általánosítani.attól hogy neked ilyen a tapasztalatod!!!!!!!!!!!!:@

L 18

2010. dec. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

meg ha ez a véleméyned a nőkről keress pasit őket úgyis megérted meg intelligensek.na hajrá!!!

L 18

2010. dec. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!