Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem lehet a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a legtöbb nővel jót beszélgetni? Miért csak a közhelyes dolgok érdeklik őket? Miért ilyen felületesek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 17:23
1 2 3
 11/24 szamóca. ***** válasza:
90%

én azt látom, hogy a legtöbb férfi ugyanúgy megpróbálja ráerőltetni a nőre az ő f*szságait... mikor órákon át hallgatom a számítógépek belső tulajdonságait, és mg mindig intelligens mosollyal bólogatok, próbálom rédeklődni felé, holott abaszolute lesz*rom a memoriakártyákat...na látod, ezt nem tudják megcsinálni a pasik. ők nem figyelnek oda.

közös témát kéne tlaálni, egyébként. ha sikerült, és mindkét fél meghallgatja, figyeli a másikat akkor simán lehet jókat beszélgetni.

azért arra figyelj oda, hogy van néhány olyan ismerősöm akikről kiderült hogy azért nem kedvelnek mert "felszínesen" beszégetek velük, ami pedig szándékos volt, méghozzá azért, mert úgy véltem ők nem "kiváncsiak" az én személyemre. ezt a jelet adták. akárhányszor belekezdtem valami komolyba, megpróbálátam elmagyarázni, ők buta félvigyorral az arcukon bólintottak kettőt és már másról beszéltek...ezért úgy gondoltam nem érdekli őket, hát nem erőltettem a dolgot.

2010. dec. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok rád, hogy téged mi érdekel. Mennyi idős vagy? Írhatsz nekem e-mailt is.
2010. dec. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
"Érdekes" felfogásod van, hogy a legtöbb nőről ez a véleményed. Szerintem minden nővel el lehet értelmesen beszélgetni, aki vevő a társalgásra. Olyan típusú nőkkel kellett volna beszélgetést kezdeményezned, akin mondjuk kívülről nem az látszik, hogy a sminkjén, a ruháján, és a pénzen kívül más is érdekli.
2010. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Elárulod, hogy hány éves vagy? Meg az is érdekelne, hogy azok a hölgyek, akik miatt kialakult benned ez a vélemény, ők milyen korosztályba tartoznak.
2010. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nincs amúgy rossz véleményem a nőkről. Sokukat tudom tisztelni és szeretni, mert szorgalmasak, kitartóak, hűségesek, gyakorlatiasak, aranyosak, kedvesek, melegszívűek és a többi. ÉS utálom magam, hogy ez nekem nem elég.
2010. dec. 23. 18:08
 16/24 Moszuke ***** válasza:

én 22évem alatt csak 1 lánnyal találkoztam akivel tudtam beszélgetni normálisan, értelmes témákról... bár ő nyelvésznek tanul szal nem mondhatjuk azt, hogy "átlagos" lány, kommunikáció terén.


és nagyon jó érzés volt, hogy végre jött egy lány akivel ütközhettek a nézeteim, gondolataim, felfogásom és mindezek szavakba öntve történtek. marha jó volt beszélgetni vele:) mintha elvesztettem volna a kommunikációs szüzességem:D

f*sza így utólag belegondolni, hogy mennyi magasröptű filozofálgatást nyomtunk le együtt, mindenféle témáról:D


csak ugyebár a

legtöbb "átlagos" lány már ott elakad ha egy olyan kérdést teszek fel amiben metafóra van-.-"


akkor most innentől kezdve mit kezdjek egy ilyen emberrel?


- szíjja, fhú mizu, milyen filmet szeretsz??.. jaa oké.. csumíí... pf.. na igen.. igényes beszélgetés..


és ha valami IQ témát, vagy gondolatot_szavakba_öntőset hozok fel akkor pislog hogy mi a f*szt akarok...


sajnos ez van:) bele kell törődni, hogy a fiúk és a lányok nagyon ritkán tudnak jól kommunikálni egymással és itt most tök8 melyik felet "hibáztatjuk"..

2010. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Jaj, ne is mondd, sajnos én is kénytelen voltam megtanulni, hogy metaforával kár próbálkozni :D Amúgy 24 éves vagyok, szóval tényleg kicsit korai még megkeseredett vénemberként siránkozni, de ez van.
2010. dec. 23. 18:22
 18/24 anonim ***** válasza:
Én már beszélgettem jókat nőkkel is, de azokkal nem kerültem közelebbi kapcsolatba. Viszont ha a társat keresed a nőben, akkor az nem elsősorban beszélgetőpartnert jelent. És fordítva. Ha jókat akarok beszélgetni, arra vannak a haverok. A nő mint társ nem azért van, hogy filozofálj vele.
2010. dec. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Egyébként részben vissza kell vonnom a kérdésemet, mert én is beszélgettem már jókat nőkkel, de azok mind 35 felettiek voltak, szóval lehet, idővel megjön az eszük, csak győzzem kivárni :)
2010. dec. 23. 18:30
 20/24 anonim válasza:
100%

Nem hinném, hogy ez azért van, mert "nők". Szimplán azért, mert emberek, és az emberek nagy része felületes és átlagtémákról tud csevegni... Én nő vagyok, és csak igen kevés emberrel tudok mélyebb dolgokról beszélgetni, amikhez háttértudás és saját gondolatok kellenek... A többit meg leginkább csak hallgatom, vagy közhelyekre közhelyekkel válaszolok. Vagy csak helyeselek, mert a legtöbbjüket fikarcnyit se érdekli a véleményem, csak fújják a sajátjukat.

Ez van, kutatni kell azok után az egyének után, akikkel hasonló az érdeklődési köröd, és akkor majd tudsz jókat beszélgetni.

2010. dec. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!