Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok már butus tini de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok már butus tini de most tényleg nem tudom mi a helyzet, béna kérdés segítesz?

Figyelt kérdés
Van egy srác kb két éve ismertem meg nagyon bejön nekem, gondolom én is neki mivel ő kezdett közeledni de utána távolság miatt semmi nem lett belőle. Agusztus körül újra találkoztunk órákat beszéltünk minden nap de megint közbe jött valami igy megint semmi nem lett. Pár napja rám irt msnen folyton irja, hogy hiányzok imád velem beszélgetni stb. Azóta minden nap beszélünk. Most semmi se jönne közbe mivel időnk is van egyikünknek sincs senkije. De nem hivott el sehová lehet már csak haverként tekint rám vagy mi?
2010. dec. 23. 17:37
 1/5 Peston ***** válasza:

Lehet, de lehet, hogy nem. Ha most egymás közelében vagytok, vagy nem életveszélyesen nagy a távolság, próbáld meg Te elhívni valahova, hogy mondjuk üljetek be egy italra valahova, vagy nincs-e kedve mozihoz, stb., akkor úgyis meglátod mi lesz. Attól nem félek, hogy parázni fog, elvégre ő kezdett el közeledni feléd.


18/F

2010. dec. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod miért volt jobb amikor én voltam 14-16 éves?

Mert nem volt internet,és nem volt lehetősségünk MSN-ezni..

Így nem maradt más csak a személyes beszélgetés..Bizony akkor is voltak ilyen gondok,és mi nem csináltunk ebből ilyen nagy ügyet..Egyszerűen egy személyes találkozásnál,vagy telefon beszélgetésnél megkérdeztük..

Jó tanács.Miért nem kérdezed meg te magad? Mit veszítesz??

Mi idegenek akik sem téged,sem a srácot nem ismerjük,hogy mondjuk meg,hogy mit gondolhat rólad??

A legegyszerűbb ha te magad jársz utána..Ha már az msn.en lógtok akkor kérdezz rá..Olyan nehéz lenne??A mai világban ti nem kommunikáltok egy mással? Vagyis a nagy semmiről dumáltok de ami igazán érdekelne,amire igazán kíváncsi vagy arról egy szót sem váltotok?

Komolyan saját magatok bonyolítjátok túl az egészet..

38/N

2010. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy szeretne e veled talizni, ha szeretne akkor talizzatok és ott kiderül hogy mivan.
2010. dec. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az lenne a legjobb ha rákérdeznék csak már kétszer megszakadt ezaz egész nem veszekedésből hanem más okokból és annyira fontos nekem hogy örülök ha a semmiről is de beszélünk így én nem akarok erőltetni semmit. Várom hátha elhív
2010. dec. 23. 18:14
 5/5 kovpet ***** válasza:

Tudja egyáltalán, hogy szabad az út?


Keress valami alkalmat, hogy találkozzatok. Lehet, hogy már olyan régen akarja veled, hogy már nem is hisz abban, hogy összejöhet, így nem fog elhívni sehova.

2010. dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!