Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy ilyen miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ilyen miatt rontottam el a randimat? (lakásprobléma)

Figyelt kérdés

röviden: ismertem egy hasonló korú lányt, megismerkedésünkkor még kapcsolatban volt, de addigis barátilag jóban voltunk (pl többen is kérdezték kivülállóak, hogy mikor jövünk össze, de nem lehetett akkor :). Majd mikor láttam, hogy végelett a kapcsolatának (mert ezt az elmondása alapján érezni lehetett korábban, hogy vége lesz), találkozóra hivtam.

Nem jött össze rögtön, de sikerült. Több ilyen már nem volt, mert jöttek a lekoptatos dumák: nem érek rá, nincs időm, dolgozok... blabla. Mindegy, egyértelmű. Félek valahol elrontottam a találkozót, ilyenkor az ember ugye megpróbálja keresni magában a hibát...

talán találtam is kettőt, mi a véleményetek? Az egyik, hogy 24 évesen nincs saját lakásom. A másik, hogy akkor még munkám sem volt, nemis lehetett, hisz még tartott a suli. Mármint úgy tartott, hogy már több vizsga nem volt, csak az állami+DM. Mindenekelött: ez most volt nyár elején, dolgos év van mögöttem, a nyelvvizsgát most tettem le, a suliban is hajtás volt, hogy nehogy torlódás legyen. Nemis lett! És rögtön azután, a következő hónapban volt meg a randi.

De lehet hogy most ettől az illető úgy gondolja hogy "á ennek nincs se külön lakása, se munkája, kell a francnak" mert sajnos láttam rajta a végén valami bosszúságot, keserűséget. Megjegyzem, kisebb munkám van azóta, külön lakáshoz meg nyilván meg kell alapozni... egyébként is, nincsenek testvérek, menjek albérletbe egyedül? Ha lenne egy társam, akivel végigcsinálnám, akkor persze, mennék, de egyedül minek?

Ez lehetett egy ok? Csak azért, mert annyira élesen változtak a dolgok ezóta... és egyszerüen nem tudom hol ronthattam el ennyire. Nem lett volna jobb mégis megbeszélni?


2010. dec. 23. 22:12
 1/2 A kérdező kommentje:
ja, egyébként azt beismerte, hogy válogatós a fiúk terén...
2010. dec. 23. 22:13
 2/2 Funktasztikus ***** válasza:
basszus 24 vagy.. senkinek nincs saját háza!aza lényeg h tanulsz h megélj!
2010. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!