Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol rontottam el, ha elrontottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol rontottam el, ha elrontottam?

Figyelt kérdés

Párszor randiztam egy lánnyal és az utolsó randinkon már a kezét is fogtam és a randi végén megkérdeztem tőle, hogy vajon itt hagyna-e ha megcsókolnám. Erre azt mondta hogy nem tudom , de a végén azt mondta hogy nem, de mivel annyit gondolkozott rajta hogy le késtem volna a buszt nem csókoltam meg.

Facebookon mindennap ráírok(ált este). Ez vajon baj? Mert végülis mindig tudunk miről beszélni.

Nade tegnap beírta hogy álmatlan éjszakám lenne-e ha azon gondolkozna hogy akar-e még velem találkozni. ÉS hát igen azóta ezen töröm a fejem. Nem tudom hol rontottam el...

Mert ezt komolyan mondta. És hogy alszik egyet rá. Mit csináljak? Ráírjak hogy hogy döntött?


2011. ápr. 25. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:

azt akarja h határozottabb legyél

pl. csókold meg ha azt mondod...

2011. ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mit csináljak ha azt mondja hogy nem akar velem randizni?
2011. ápr. 25. 14:16
 3/8 anonim ***** válasza:
akar, nyugi :))
2011. ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi volt. Jön más lány.
2011. ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én annyira nem vagyok benne biztos. Télleg úgy írta h csak lestem.

Nah de most fent van, ráírjak? Vagy várjak míg ő ír?

És komolyan mit írjak ha télleg nem akar találkozni? Mivel győzzem meg? Vagy akkor már hagyjam?

2011. ápr. 25. 14:28
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, hogy jön más lány csak nem tudom hogy hogy lehet hogy olyan jól elvoltunk legutóbb és most ilyeneken gondolkozik.
2011. ápr. 25. 14:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne szerencsétlenkedj, legyél határozott. Ha nem teszel semmit, azzal tuti elveszíted.
2011. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne azt kérdezd meg, hogy akar e veled csókolózni, hanem hogy van e kedve megint találkozni. Ha akar, akkor nyugodtan megcsókolhatod. Kérdés nélkül.

Elrontottad, mert megkérdezted. Valójában inkább irányítanod kéne a dolgokat, nem kérdezni, hogy hogyan legyen. Legközelebb odamész, beszélgetsz vele, leültök egy padra, aztán megteszed, amit tenni kell. Ennyi.

Sok sikert hozzá!

2011. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!