Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csendes lánnyal hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes lánnyal hogyan?

Figyelt kérdés
próbálok vele beszélni, de hiába kérdezek vagy osztom az észt. a kérdésre elmondja a lényeget, a dumára meg csak mosolyog. na jó, általában mindenkinél ezt csinálja. mit kéne tennem, h tudjak vele rendesen beszélgetni?
2010. dec. 24. 03:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz! Ne azt érezze - a te szavaiddal élve - hogy az észt osztod! Attól nem fog megnyílni előtted! Ne éreztesd vele, hogy ez zavar téged. Inkább próbáljatok olyasmit csinálni, amit ő is élvez.
2010. dec. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

pl. dugjatok.XD


nah viccet félre téve csenes lánnyal lassan kell haladnmi. én 16/f de okom megvan a zárkózottságra cösdnességre ez 1 fajta védekezésmód:D idővel majd emgnyílik neked hiddel.:)

2010. dec. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyél türelmes, mert egy csendes lánnyal nagyon sokra mehetsz, lehet, hogy valójában nagyon tüzes teremtés, csak most viselkedik csendesen. Dicsérd, és kérdezz tőle, de nem eldöntendő kérdéseket. A lényeg, hogy bátorítsd valahogy, és ne azt érezze, hogy kioktatod.
2010. dec. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is csendes lány vagyok. Sok idő kell ahhoz, hogy normálisan tudjak beszélni valakivel (csak így tudtam megfogalmazni). Új sulit kezdtem szeptemberben, első nap beültem egy tök idegen lány mellé, 3-4 napig mellette ültem, de cseréltek egy másik lánnyal helyet (legyen Y lány). Az Y lánnyal 1-2 hónap után kezdtem normálisan beszélni, addig csak max annyit, hogy milyen óra lesz meg köszöntünk egymásnak. Most szinte ő a legjobb barátnőm.
2010. dec. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket. amm az ész osztásra úgy értettem, h próbálok vele beszélni.:)
2010. dec. 24. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!