Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor hív fel magához a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor hív fel magához a barátnőm?

Figyelt kérdés
16 évesek vagyunk az első randink nagyon jól sikerült. felhívás alatt nem szexre gondolok hanem bemutatni a családnak ilyesmi...
2010. dec. 24. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még csak az első randi után vagytok, akkor valószínűleg még nagyon-nagyon soká.
2010. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Futurare ***** válasza:
4- 999 randi között!
2010. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztosan nem az elsö randi után az tul korai majd ha már jártok legalább 1 honapja utána, de én még akkor is várnék vele, mert azért ha minden elsö randi után bemutattam volna a szüleimnek a partnerem hátt ööö :D:D szerintem hülyének néztek volna, és tuti hogy a partner is megfutamodott volna hogy uristen ez már ilyen komoly csak ismerkedünk...
2010. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én fiút olyan 2-3 hónapnál hívnám fel bemutatni.
2010. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először a pasim vitt fel hozzájuk 2 hét járás után, és aznap este náluk aludtam és a szülei tudták(vagyis hallották :D ) hogy volt sex is aznap este! Másik héten hozzánk mentünk, a szüleimnek szimpatikus volt a pasim, így megengedték, hogy nálunk aludjon este, és gondolom tudjátok mivolt! :) Azóta is azzal a fiúval vagyok együtt 5 hónapja, imádjuk egymást! :) 15L 19F
2010. dec. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!