Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy tudnám felhívni magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik, azt hiszem, én is tetszem neki. Néha bekavar egy pár csajszi, én meg eleinte megijedek, aztán látom, hogy nem is néznek ki jól, meg minden, és nem foglalkozik annyit velük... De mégis: hogy tudnám magamra hívni a figyelmét? Mert az a baj, hogy nem járunk egy suliba, meg nem lakunk egy helyen, csak mindig megyünk nyáron egy táborba, és az ottaniakkal találkozunk mostanában 2 havonta... szóval ritkán látom, sajna :s

Köszi a válaszokat előre is.:)


2010. dec. 24. 21:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
jaj nemár, nincs itt egyetlen normális ember sem?? :S
2010. dec. 27. 20:35
 12/13 anonim ***** válasza:
Mondtad, hogy ritkan talalkoztok. De szerintem nem mindegy hol. Buliba vagy csak az utcan futtok ossze? Mert ha buliba talalkoztok, akkor nem olyan nehez vele ismerkedni. De viszont, ha csak ugy lat, mig elmentek egymas mellett, az mar picit rizikosabb. Ird le, hogy hol latjatok egymast...
2010. dec. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
hát a tábori összejöveteleken néha csak beszélgetünk, van buli is, de olyan buli, ahol mindenki ismeri legalább látásból a másikat, mint egy nagyobb házibuli.
2010. dec. 28. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!