Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki érzi még magát egyedül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érzi még magát egyedül, így szent este?

Figyelt kérdés

lehet h hülye kérdés, de nekem nagyon nincs ilyen szent este, békés boldog karácsonyi hangulatom :S

ti hogy vagytok vele? :)

ám, mindenkinek boldog karácsonyt! :) f/17


2010. dec. 24. 22:55
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:

jó ez az oldal... elböngészgetünk, válaszolgatunk :D nagyon unatkozunk így szent este :D

(23:03 vagyok)

a barátnőm meg... hagyjuk!!

2010. dec. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:

16/L vagyok:D

köszönöm a bíztatást, igyekszek :D

te is tégy így, vagy ha van barátnőd akkor legyél vele, és ünnepeljetek együtt :)

2010. dec. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:

Elváltak a szüleim. Az öcsém és anya alszik. Én meg szerencsétlennek érzem magam. Boldog Karácsonyt!


14L

2010. dec. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:

16/l nincs barátnőm :/ valahogy nem igazán megy ez a "csajozás".. de majd igyekszem :D mindig ez a "legyünk barátok" cucc xD :D :S

14/l sajnálom.... :( és neked is boldog karácsonyt! :)

2010. dec. 24. 23:43
 25/54 anonim ***** válasza:

Egyedül olyan szempontból nem érzem magam, hogy van egy nagy, szerető családom. De barátnőm viszont nincs.... Így például már most, hogy vége a karácsonyozásnak a családdal jó lenne a barátnőmmel lenni, aki nincs:S 4 éve nincs barátnőm!!!


21/F

2010. dec. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
neked se jön össze? v nem is próbálkozol?
2010. dec. 24. 23:53
 27/54 anonim ***** válasza:

Hát hogy is mondjam... Az elmúlt 4 évben kb 4-5 csajnál próbálkoztam be. Nem alakult ki különösebben semmi sem s a kölcsönös vonzalom sem volt meg. S a 4 év alatt egy szem randim volt..........


21/F

2010. dec. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:

hát akkor mást nem tudok "tanácsolni a 16 éves fejemmel" mint hogy próbálkozz.. tudod, próba, szerencse :D

és nemkell feladni, ha kosarat kapsz.. milyen furcsa ezt leírni.. mikor beszélni könnyű..

2010. dec. 24. 23:59
 29/54 anonim ***** válasza:
Épp nem rég határoztam el egy ugyancsak sikertelen próbálkozás után, hogy soha többet nem próbálkozom. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni....
2010. dec. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:

na de hé fel a fejjel 21/f és kedves kérdező, látjátok valakinek rosszabb ez a nap.

vagy aki az utcán tölti az életét.

majd csak lesz idővel valami :)

16/L

2010. dec. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!