Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg létezik ez a szabály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik ez a szabály lányok és fiúk között? Skálázás 1-10-ig.18/F

Figyelt kérdés

Arra gondolok itt, amiről például szó esik a Túl jó nő a csajom című filmben is. Hogy a pasinak és a csajnak is van egy száma. Pl.: egy 7-es srác csak egy 5-ös lánnyal fog tudni járni.


Remélem érthető volt.:)


2010. dec. 25. 13:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez külsőre vonatkozik? Akkor lehet benne vmi. Sztem az a lényeg, h a fiúnak legalább olyan jól (de inkább jobban) kell kinéznie, mint a lánynak.
2010. dec. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Funktasztikus ***** válasza:
nem de azért érzed ha te szebb vagy rondább vagy a párodhoz való pasikhoz:)
2010. dec. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Tudtommal nincs.
2010. dec. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ez ugye nem komoly kérdés? Hány éves vagy? Ekkora baromságot már rég hallottam. Persze nyilván egy vonzó ember hozzá hasonló vonzó párt próbál keresni, de ekkora marhaságot... Ez nem szabály.


Ami az ilyen gyökér filmekben van, nem kéne komolyan venni :)

2010. dec. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Jut eszembe a 10/10-es csajokkal mi lesz? Ők a 12-es srácokkal fognak kavarni??
2010. dec. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%
én csaj vagyok, de azt látom, h a legtöbb szép csaj (pl. 7-es) simán megelégszik 5-ös szintű sráccal..tehát ez fordítva is működik. Valaki kompromisszumot köt, ha nem egy szinten vannak külsőleg...én speciel azért vok szingli, mert nem vok hajlandó nálam alacsonyabb szintű sráccal járni *-*
2010. dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
és szerinted ki szabja meg, hogy te hányas vagy?Gondolkozz...
2010. dec. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem te azért vagy szingli, mert egy öntelt pcsa vagy...
2010. dec. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nem vok öntelt, 5-ös szintű vok, de nem fogok 3-asokkal járni, csak azért, h néhány nyommersz rögtön ne vágja a helyemhez, h milyen öntelt is vok...tudod, sztem normális IGÉNY az, h az ember a vele egyszintűt keresi. Persze, a csajok nézzék el a temérked szőrt, a sörhasat, a borostát, azt, ha a pasas 1 fokkal szebb az ördögnél...de a csajnak miss universe-nek kell lennie, m a rosszabb nemjó :S...sok pasi iszonyat finnyás, de bezzeg, ha 1 csaj az, akk hú, de nagyravágyó p*na...de te akk + 1 b*nkó f*sz vagy, már boccs.
2010. dec. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én 1-es szintű vok, -1-es lány pedig sajnos nem létezik :(
2010. dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!